Відомий педіатр Євген Комаровський висловився про Президента Зеленського

Відомий педіатр Євген Комаровський висловився про те, як оцінює роботу Володимира Зеленського на посаді Президента. В інтерв’ю Дмитру Гордону він назвав три речі, які, на його думку, руйнують нашу країну, а також що заважає Володимиру Зеленському впоратися з ними.

На питання, чи виправдав Володимир Олександрович ваші надії і чи подобається вам те, що відбувається сьогодні в Україні, відомий педіатр висловив своє особисте бачення і підкреслив, що у людей є вибір погоджуватися або не погоджуватися з ним.

Євген Комаровський розповів, що після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах, він отримав десятки листів з Польщі, Іспанії, Німеччини та Канади з приблизно одними й тими ж словами: «Доктор, невже це правда. Невже у нас з’явився шанс повернутися на батьківщину ».

«Усе. Нічого подібного я більше не отримую, це перше, і я сподіваюся, Володимир Олександрович це теж почує », — продовжив Євген Комаровський. — «Друге, коли мені мій близький друг каже, що у мене ось цей ось гостьовий будинок відкритий абсолютно легально, я за нього плачу податки. Але я закінчую, все, я йду в тінь, тому що так більше не можна, я просто не тягну, мені простіше його закрити. Третє, мені здається, що нашу країну переміг Фейсбук. Це якась чорна діра, це клоака ненависті, куди весь час вкидаються зерна. І ця клоака смердюча інфікує Володимира Олександровича. Він напевно дуже багато туди дивиться ».

Євген Комаровський поділився досвідом зі своєї медичної практики. Відомий педіатр зазначив, якщо він з пацієнтом не сходиться в поглядах на лікування, значить це не його пацієнт і людина йде до іншого лікаря: «Якщо 75% країни хочуть, щоб їх лікували ось так, а інші ось так, то лікуй так, як хочуть. Враження таке, що Володимир Олександрович хоче бути хорошим для всіх. А йому потрібно прийняти непопулярні рішення ».

На думку педіатра, Україна вбивають три генеральних напрямки — мова, історія, Росія. У той же час на медицину витрачають лише 3% ВВП. 40-мільйонна країна не може постійно концентруватися на другорядних темах, впевнений Євген Комаровський, це не справа державних чоловіка, а швидше за особистий, приватний вибір кожної людини.

На питання, чи важко зараз Зеленському, Євген Комаровський відповів, що так: «Але той факт, що йому важко, не дає йому підстави не звертати уваги на тих людей, які від нього абсолютно певного хотіли і чекали».

Результати правління Володимира Зеленського, за словами відомого лікаря, викликають у нього величезну смуток: «Просто іноді ну хочеться ридати і все. Я просто бачу, мені погано. Мені дуже погано. Ось важко хворий і ми запросили нормального доктора, який повинен був зробити операцію, а він намагається 10 місяців лікувати консервативно. Потрібна людина, яка візьме в руки скальпель і відріже непотрібне ».

На питання, чи може Володимир Олександрович все кинути і піти з поста Президента, Євген Комаровський відповів, що на його б місці він би так і зробив: «Або ти перестанеш бути для всіх хорошим, візьмеш зашкварнік і засунеш туди тих, кого треба. Треба прикрутити свої бажання. Піти може на непопулярні заходи, але зберегти країну, розв’язати людям руки в тому, щоб вони підприємництвом займалися, перестати лізти в те, що люди без тебе обійдуться ».

Наостанок Євген Комаровський зізнався, що йому страшно, адже відомому педіатра прямо загрожують і пропонують виїхати з країни, називаючи «ватником».

Новости Кривого Рога