Відпочити і відновитися перед початком навчального року: друга група дітей метінвестівців приїхала до Карпат

Відпочити і відновитися перед початком навчального року: друга група дітей метінвестівців приїхала до Карпат

Психологічно розвантажитися, відновитися і гарно розважитися на Закарпатті поїхали діти співробітників криворізьких підприємств Метінвесту. Це вже другий заїзд цього літа. Відпочивальники з першого діляться вдома своїми враженнями, переглядають свіжі світлини і спілкуються з новими друзями.

Поїздки для дітей метінвестівців, постраждалих унаслідок війни, організовують у межах програми психологічної реабілітації Strong Generation Camp – Майбутнє. Програма запроваджена в межахгуманітарної ініціативи «Рятуємо життя». На відновлення юних українців Метінвест спрямує близько 9 млн гривень. Про це повідомляють у пресслужбі компанії.

Відпочити і відновитися перед початком навчального року: друга група дітей метінвестівців приїхала до Карпат1

Той, хто бачить Карпати уперше, закохується у них назавжди. Той, хто вже встиг захопитися  величними хребтами гір, мріє повертатися до них ще і ще. В унікальних куточках України обабіч Карпат лікує усе – краєвиди, повітря, мінеральні води, багата культура і духовність народу. Сюди завжди приїздять за здоров’ям і спокоєм. Саме тут Метінвест організував оздоровлення з наданням психологічної підтримки дітям співробітників, які впритул відчули війну.

Днями дитяча група у супроводі відповідальних дорослих вирушила поїздом до Львова, а звідти на Закарпаття. Вони – учасники другого заїзду оздоровчого табору, розташованого неподалік озера Синевир. Гамірних і веселих хлопчиків та дівчаток проводжали у подорож трохи схвильовані батьки.

Читайте також: за підтримки Метінвесту у Кривому Розі модернізують одну з лікарень, де лікують містян та поранених оборонців 

Відпочити і відновитися перед початком навчального року: друга група дітей метінвестівців приїхала до Карпат2

Родина Петренків гуртом прийшла підтримати свою улюбленицю Вероніку. Її тато, Віктор Петренко – електрослюсар на рудозбагачувальній фабриці №2 Інгулецького ГЗК, а нині захищає Україну у лавах ЗСУ. Мама Тетяна вважає, що цікава подорож допоможе розрадити донечку та наповнить її літо позитивними емоціями. Анастасія Гудим, дружина водія гірничотранспортного цеху №1 Північного ГЗК Дмитра Гудима, який зараз боронить країну від ворога, теж відправила у табір свою Мілану.

Відпочити і відновитися перед початком навчального року: друга група дітей метінвестівців приїхала до Карпат3

«Ми дуже зраділи, коли отримали пропозицію відпочинку для дитини, — розповідає мама. — Мілана емоційна, вразлива і досить важко переживає кожну повітряну тривогу, тож можливість виїхати з міста у більш-менш спокійне місце нас потішила. Зараз вона вперше від нас так далеко, це перший її табір, тож, звичайно, хвилюємося. З першого дня отримую від неї позитивні відгуки: все подобається, подружок знайшла, вожаті класні. Дорогою діти відвідали зоопарк, тож їм там не сумно. Це хороша нагода поспілкуватися, знайти друзів, чогось нового навчитися, щось побачити, бо через війну кудись особливо не поїдеш, навчання в школі було дистанційне, і діти просто засиділися в чотирьох стінах. Сподіваюся, відпочинок в горах піде на користь і подарує Міланці багато нових гарних вражень».

Відпочити і відновитися перед початком навчального року: друга група дітей метінвестівців приїхала до Карпат4 Відпочити і відновитися перед початком навчального року: друга група дітей метінвестівців приїхала до Карпат5

Ті, хто вже повернувся з відпочинку, запевняють – на сум часу не було. Два тижні літа були розписані похвилинно. Бо ж треба було встигнути відвідати усі майстер-класи, першими пройти квести, помандрувати стежками екскурсійних маршрутів, робити крутезні фото на фоні неймовірних пейзажів та відправляти батькам, щоб не турбувалися. А ще спортивні ігри, тренінги, добрі поради від добрих психологів, вечірні танці, нові традиції, пісні і друзі.

Організатори обіцяють, що лиш завершиться другий заїзд, то одразу почнеться і третій. Загалом згадають, що таке спокій і дитинство, яким має бути, 400 дітей 9-14 років, чиї батьки мобілізовані до лав ЗСУ або є вимушеними переселенцями з підприємств Метінвесту, а також хлопці і дівчата, які втратили близьких на війні. З них 173 дитини направлять на відпочинок криворізькі активи.

Раніше ми писали: За підсумками щорічного громадського конкурсу-огляду серед роботодавців, профспілок, підприємців, закладів освіти та професійної підготовки кадрів Кривого Рогу представники Групи Метінвест були визнані переможцями у кількох номінаціях. 

Джерело

Новости Кривого Рога