Війна забирає найкращих: на полі бою полягли ще два воїни з Кривого Рогу

30 травня Кривий Ріг отримав одразу кілька сумних звісток. Родинам Андрія Ляшка та Андрія Новокщонова підтвердили їх загибель. Обидва воїни загинули у жовтні 2022 році під час звільнення Херсонщини та Луганщини.

Війна забирає найкращих: на полі бою полягли ще два воїни з Кривого Рогу

Понад пів року Андрій Ляшко вважався зниклим безвісти. Цього тижня родина захисника отримала підтвердження, що він загинув під час звільнення Херсонщини. У мирному житті понад 20 років чоловік працював на «АрселорМітал Кривий Ріг» у конвертерному цеху. Як згадують колеги, Андрія Ляшка вважали одним з найкращих та найвідповідальніших і в роботі, і у звичайному житті. Він був спокійним, добрим, завжди відповідально ставився до будь-якого доручення та мав «золоті руки».

«Ми щиро сподівалися усі ці місяці, коли Андрій вважався зниклим безвісти, що наш колега живий, – розповідає старший диспетчер Роман Приставка. – Але не судилося, ця війна забирає найкращих. Він міг не піти на передову, але вирішив для себе, що має стати на захист родини та своєї країни. Це велика втрата не лише для родини захисника, а й для усього нашого цеху. Не забудемо його ніколи!».

Серце Андрія Ляшка припинило битися 8 жовтня 2022 року в боях біля села Давидів Брід на Херсонщині. У захисника залишилися дружина, донька та син.

Трагічна звістка надійшла і в Інгулецький район нашого міста. Місцевий мешканець та воїн Андрій Новокщонов також, як і Андрій Ляшко, вважався зниклим безвісті. Рідні втратили з воїном зв'язок з 24 жовтня 2022 року. У близьких ще жевріла надія, що чоловік живий. Та і в цьому випадку дива, на жаль, не сталося.

Цього тижня рідні отримали підтвердження загибелі старшого навідника 3 гранатометного відділення взводу вогневої підтримки 2 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону військової частини А2120 Андрія Новокщонова. 

Чоловік поліг під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.

«Перший міський» телеканал висловлює щирі співчуття рідним та близьким захисників. Вічна пам’ять!

Джерело

Новости Кривого Рога