Вирване від удару колесо: у Кривому Розі сталась потужна аварія на об’їзній дорозі

30 травня на стику Саксаганського та Довгинцівського районів міста сталося ДТП. На об’їзній зіштовхнулися дві автівки. Обидва керманичі звинувачують у інциденті один одного. Аварія призвела до ускладнення руху. Наразі на місці працюють всі необхідні служби, а правоохоронці встановлюють деталі події.

Вирване від удару колесо: у Кривому Розі сталась потужна аварія на об’їзній дорозі

30 травня по обіді об’їзною дорогою, з боку автовокзалу в напрямку «Сільпо» рухався мінівен Mercedes. Проїжджаючи «Фольксваген-центр», керманич загальмував та почав повертати наліво. Такого маневру від нього не очікував водій Renault, який їхав одразу за ним. 

Зіткнення було не уникнути. Renault правою передньою частиною влетів в передню ліву Mercedes. Удар був такої сили, що у Renault вирвало переднє колесо. В його салоні був один лише керманич, який прокоментував пригоду: «Інший водій їхав в правому крайньому ряду. Почав розвертатися, без сигналу поворотника, прямо переді мною. Я і влетів на швидкості йому в бік. Свідків було багато, але він свою провину не визнає».

Водій же Mercedes має свою версію: «Я хотів повернути ліворуч. Майже зупинився, пропустив іншу машину, тут він і врізався в мене. Швидкість в нього була така, що я не встиг нічого зробити. Он, навіть колесо відірвалося». В салоні Mercedes в момент ДТП окрім нього перебувала ще й його дружина. 

Хто правий, а хто винен в інциденті вирішуватимуть правоохоронці, які зараз вивчають усі деталі аварії. Ніхто із учасників аварії не постраждав, чого не скажеш про автомобілі – вони отримали серйозні пошкодження.

Вирване від удару колесо: у Кривому Розі сталась потужна аварія на об’їзній дорозі1

Вирване від удару колесо: у Кривому Розі сталась потужна аварія на об’їзній дорозі2

Вирване від удару колесо: у Кривому Розі сталась потужна аварія на об’їзній дорозі3

Вирване від удару колесо: у Кривому Розі сталась потужна аварія на об’їзній дорозі4

Джерело

Новости Кривого Рога