Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів

Напередодні Дня вишиванки 17 травня у палаці культури «Південний» для дітлахів міста пройшов майстер-клас «Вишиванка крокує світом!». Подія відбулась у рамках челендж-фесту «Весна Рудани». На ньому діти спілкувались з однолітками та власноруч виготовили маленькі обереги для своїх рідних, отримавши при цьому масу позитивних емоцій.

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів

Цьогоріч це не перший творчий захід від палацу культури «Південний», затребуваний містянами. Ще на початку повномасштабної війни всі співробітники палацу на чолі із директоркою Аллою Вовк згуртувалися й підтримують криворіжців. Бо культура завжди підтримувала і надихала наших людей, а особливо зараз, коли психологічний стан як дітей, так і дорослих нестабільний через війну. В «Південному» завжди відбуваються якісь цікавинки, творчі зустрічі й майстер-класи. Сьогодні в палаці культури провели майстер-клас для учнів початкової школи «Вишиванка крокує світом!».

«Наш сьогоднішній майстер-клас присвячений тому, щоб маленькі українці з самого дитинства знали історію нашої країни, – зазначає художня керівниця Ольга Семираз. – Вишиванка зараз оберігає нас, наших воїнів, наші родини. Українську вишиванку зараз знає весь світ, і Україну знає весь світ. Бо ми боремося за свою незалежність, за свободу й спосіб життя, за мир для наших дітей». 

Вишиванка – є національним оберегом українців, це зв'язок поколінь та історія роду. Саме такі маленькі обереги виготовляли на майстер-класі учні початкової школи. Ідейним натхненником заходу стала директорка палацу культури Алла Вовк, а провела його для малечі завідувачка масовим відділом Альона Алексанич. 

«У нас вже стало доброю традицією збирати діточок та проводити чарівні майстер-класи. Сьогодні ми робимо маленькі вишиванки-обереги. Майстер-клас не складний і розрахований на маленьких діточок з першого по четвертий клас, щоб вони з легкістю змогли його виконати», – розповідає ведуча майстер-класу. 

Головне, що цей захід, допоміг дітям морально розвантажитись. Для них виступили творчі колективи палацу культури, а захід став добрим тренажером для розвитку дрібної моторики та соціалізації. Під час моделювання своїх власних маленьких оберегів-вишиванок близько 30 вихованців гімназії №73 жваво спілкувались між собою та реалізовували своє творче мислення. 

Хлопці й дівчата міксували аплікацію із етнічним малюванням та створювали із підготовлених для них заготовок традиційних візерунків і паперу свою власну міні-вишиванку. Власноруч виготовлені обереги малеча подарує своїм близьким та рідним.

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів1

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів2

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів3

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів4

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів5

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів6

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів7

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів8

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів9

Вишиванка крокує світом: у палаці культури «Південний» відбувся творчий майстер-клас для дітлахів10

Джерело

Новости Кривого Рога