Власник баскетбольного клубу з Кривого Рогу воює у складі ТРО

Як повідомляє «Криворізька окрема бригада територіальної оборони», Захисник України, Офіцер, який ламає хибні стереотипи. Мова йде про відомого в Кривому Розі Анатолія БУРЯКА

100823 16 min

Так, пропагандисти і медійники, задіяні у ворожих інформаційно-психологічних операціях, створили образ українського захисника «з простого народу», або нациста-радикала з отриманим від НАТО вишколом.

Насправді, в одному строю на захисті рідної землі стоять айтішники, інженери, шахтарі, металурги, лікарі, вчителі і представники різного калібру бізнесу.

Анатолій «Художник» БУРЯК – колишній президент баскетбольного клубу «Кривбасбаскет». Відомий своїм меценатством та популяризацією спорту серед молоді. Бізнесмен.

Попри широке коло можливостей обирати напрямок діяльності в умовах воєнного стану, в березні 2022 року Анатолій увійшов до особового складу Криворізької бригади територіальної оборони.

Починав старшим групи швидкого реагування, яка займалась супроводом та забезпеченням охорони периметру під час роботи РСЗВ. Через кілька місяців прийняв командування зенітно-ракетним артилерійським взводом управління.

Наразі підрозділ займається забезпеченням протиповітряної оборони: перехопленням і знищенням безпілотних літальних апаратів. Звісно, цим робота хлопців не обмежується.

Виїжджали вони і на операції з протидії танковим атакам, приймали участь у звільненні та зачистках населених пунктів на Херсонському напрямку. Водночас, забезпечували бригаду трофейним озброєнням та боєкомплектом.

Також, підрозділ приймав активну участь у боях на Донецькому напрямку під Авдіївкою. Був і досвід порятунку життя під час виїзду у супроводі РСЗВ: паралельно з роботою системи працював зенітно-ракетний комплекс «Оса», в нього прилетіло, довелось рятувати людей. Напривеликий жаль, не вдалося витягти декількох хлопців, але деяким життя врятувати вдалося.

«Не правда, що в ЗСУ на захисті країни виключно військові за покликанням і ті, кого впіймали «слідопити» ТЦК. Хто був зі мною поряд у цивільному житті, зараз так само захищають Батьківщину. Усі, хто має Україну в серці, зараз зі зброєю в руках боронять рідну землю» — висловлює свою позицію «Художник».

З моменту повномасштабного вторгнення Анатолія було нагороджено Відзнакою Президента України — медаллю «За військову службу Україні», «Залізний хрест» і «Срібний хрест» отримав він від Головнокомандувача Збройних Сил України.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога