ВЛК, УБД, виплати та посвідчення: для поранених воїнів розробили спеціальний сайт-довідник, щоб уникнути бюрократичної тяганини

Щодня наші воїни, захищаючи країну отримують поранення. Крім медичної підтримки на полі бою, дуже важлива й консультаційна та юридична допомога під час проходження процедур, пов’язаних з лікуванням та отриманням виплат. Для цього Міністерство оборони 9 травня запустило спеціальний розділ на своєму сайті «Шлях пораненого». Там військовослужбовці можуть знайти чіткі та покрокові інструкції з проходження усіх етапів шляху пораненого.

ВЛК, УБД, виплати та посвідчення: для поранених воїнів розробили спеціальний сайт-довідник, щоб уникнути бюрократичної тяганини

Як зазначають самі представники Міністерства оборони: «Ми проаналізували шлях, який доводиться долати військовослужбовцю для проходження військово-лікарської комісії. Весь процес – від направлення на лікування до проходження ВЛК, отримання грошових виплат та посвідчень, супроводжується великою кількістю бюрократичних процедур, які потребують роз’яснення. Тому ми створили сайт-довідник «Шлях пораненого», де зібрали важливу інформацію, яка допоможе в цьому військовослужбовцям».

Зокрема, на сайті представлена інформація про те, як військовослужбовцю отримати направлення на реабілітацію, лікування чи оздоровлення, поради про те, на що варто звертати увагу під час проходження відповідних комісій. Надано роз’яснення про пільги та виплати, які належать військовослужбовцю, які документи для цього потрібно отримати і до кого за ними звертатися. 

Крім того, на сайті розміщені зразки рапортів та покрокові інструкції для отримання статусу УБД, посвідчення особи з інвалідністю, протезування, отримання виплат тощо. Для зручності завантажити прямо на девайс можна й спеціально розроблений «Довідник пораненого військовослужбовця».

Доступний сайт за посиланням.

Джерело

Новости Кривого Рога