Вночі армія рф атакувала Дніпропетровську область безпілотниками

В ніч на 6 травня ворог атакував Дніпропетровську область дронами, їх всі збили. Люди не постраждали, але через уламки ворожих бляшанок зазнали руйнувань будівлі. Окрім того, ворог атакував Нікопольський район. Про це повідомляє Рада оборони області.

Вночі армія рф атакувала Дніпропетровську область безпілотниками

Українським силам ППО вдалося збити над Дніпропетровською областю вночі чотири безпілотники росіян.

Внаслідок падіння уламків дронів в Синельниківському районі вибиті вікна у п’яти приватних будинках, пошкоджені також дві господарські споруди, електромережі. Ніхто з мешканців не постраждав.

Окрім того, вночі ворог бив з «Градів» по Марганецькій громаді Нікопольського району. Люди не постраждали, території обстрілу наразі обстежуються.

Щодо електропостачання, компанія ДТЕК заявила, що не планує вимикати світло в області. Але, на випадок перевантажень в мережах, можуть відбуватися обмеження електропостачання в окремих районах області, які будуть відповідати стабілізаційним графікам.

Медичні установи та комунальні підприємства працюють у штатному режимі в умовах воєнного часу.

Дороги державного значення залишаються у проїзному стані. Для більш детальної інформації щодо стану автодоріг у Дніпропетровській області можна звернуться за єдиним телефоном кол-центру (067) 400-60-80.

Джерело

Новости Кривого Рога