Вночі над Дніпропетровщиною збили ворожу ракету

В ніч на 6 червня ворог атакував Україну крилатими ракетами Х-101/Х-555, одну з яких збили над Дніпропетровською областю. Але ніч виявилася неспокійною для Нікопольського району, там є прильоти. Про це повідомила Рада оборони області.

Вночі над Дніпропетровщиною збили ворожу ракету

Ворог обстріляв Нікопольський район. Поцілив з «Граду» по Мирівській та Червоногригорівській громадам. Вдарили окупанти і по самому Нікополю безпілотниками та теж з «Граду». Там пошкоджені 5 багатоповерхівок, дитячий майданчик, авто, газогін. Ніхто не постраждав. 

Ніч у Кривому Розі та Криворізькому районі минула без обстрілів. Але через підрив Каховської ГЕС у місті може ускладнитись ситуація з водопостачанням. Наразі скликали екстрену нараду стосовно забезпечення міста водою після підриву ворогом Каховської ГЕС. 

Медичні установи та комунальні підприємства працюють у штатному режимі в умовах воєнного часу.

У Кривому Розі тривають поточні ремонти дорожнього покриття. Дороги державного значення залишаються у проїзному стані. Для більш детальної інформації щодо стану автодоріг у Дніпропетровській області можна звернутися за єдиним телефоном кол-центру (067) 400-60-80.

Джерело

Новости Кривого Рога