Вночі пішла із дому та досі не повернулася: у Кривому Розі розшукують 16-річну Ганну Волощенко

30 травня стало відомо про розшук криворіжанки Ганни Волощенко. Дівчина пішла з дому та так і не повернулася. Про це повідомляє Головне управління поліції Дніпропетровщини та закликає усіх, хто володіє хоча б якоюсь актуальною інформацією про зниклу, поділитися нею.

Вночі пішла із дому та досі не повернулася: у Кривому Розі розшукують 16-річну Ганну Волощенко

В ніч на 30 травня Ганна Волошина пішла із дому і досі не повернулася. Рідні та близькі не можуть зв’язатися із дівчиною та нічого не знають про її місце перебування. Пошуком зайнялися поліцейські Кривого Рогу та просять долучатися всіх, хто володіє хоча б якоюсь інформацією про Ганну. 

Прикмети дівчини: зріст близько 175 сантиметрів, має темне довге волосся, зелені очі та середню статуру. Востаннє була одягнута в куртку, джинси та кофту чорного кольору. В якості особливої для Ганни прикмети можуть виступати чорні кеди із серцями та шрами на лівій руці.

Якщо ви зустрічали подібну за описом дівчину, або ж володієте детальною інформацією про нинішнє місце перебування Ганни, правоохоронці просять повідомити на екстрену лінію «102» або за телефонами: (067) 568-90-99, (098) 081-57-83 чи напряму до Криворізького районного управління поліції.

Вночі пішла із дому та досі не повернулася: у Кривому Розі розшукують 16-річну Ганну Волощенко1

Джерело

Новости Кривого Рога