Вночі військові ПК «Схід» збили над Дніпропетровщиною безпілотник

Ніч на 30 травня була тривожною для мешканців нашого регіону. Повітряна тривога, що лунала протягом ночі, сповістила про наявність загрози, проте наші військові з Повітряного командування «Схід» ліквідували ворожий безпілотник, і решта ночі пройшла для людей спокійно. Про це повідомила Рада оборони області.

Вночі військові ПК «Схід» збили над Дніпропетровщиною безпілотник

За даними, що надала обласна військова адміністрація, оборонці приземлили вночі ударний шахед над територією Дніпропетровської області. Решта ночі пройшла без надзвичайних ситуацій. Жодна з громад регіону не піддавалася ворожим обстрілам. Тихо було і у Криворізькому районі. 

Медичні установи та комунальні підприємства області працюють у штатному режимі в умовах воєнного часу. Соціальні установи продовжують надавати допомогу переселенцям та категоріям громадян, які її потребують. 

У Кривому Розі тривають поточні ремонти дорожнього покриття. Дороги державного значення залишаються у проїзному стані. Для більш детальної інформації щодо стану автодоріг у Дніпропетровській області можна звернутися за єдиним телефоном кол-центру (067) 400-60-80.

Джерело

Новости Кривого Рога