Воїн нашої країни, командир, герой: Кривий Ріг втратив на фронті свого відважного захисника Дениса Штефана

30 травня наше місто отримало трагічну звістку – на полі бою обірвалося життя Дениса Штефана. У мирному житті чоловік сумлінно працював на благо своєї сім’ї та країни, а коли вороги прийшли на нашу землю – став на їх захист. Про загибель воїна повідомила його донька на сторінці в соцмережі.

Воїн нашої країни, командир, герой: Кривий Ріг втратив на фронті свого відважного захисника Дениса Штефана

Денис Штефан, як і багато українців, жив своє неповторне життя. Разом із дружиною виховував дітей, онуків. Робив усе для того, аби подарувати їм достойне майбуття.

Як і у мільйонів українців, життя Дениса назавжди змінило вторгнення ворогів. Щоб захистити своїх найдорожчих, право свого народу на вільне та гідне майбутнє, щоб його сім’я більше ніколи не знала, що таке війна, Денис став до лав захисників.

Воїн неодноразово виконував складні бойові завдання. Попри всю складність продовжував гідно служити обороні країни. 26 травня захисник прийняв свій останній бій, під час якого поклав своє життя на вівтар Перемоги.

Донька загиблого, Анна написала: «Ти воїн нашої країни, командир, герой. Таких, як ти більше немає. Адже ти був найкращий тато. Ти мені подарував 25 найкращих років, ти мене любив, дав мені все, виховав. Біль, страждання та смуток, а серце рветься на шматки. Ти вічно житимеш в моїй душі, ти тепер мій Янгол. Твоя «мишка».

Джерело

Новости Кривого Рога