Води у Південному водосховищі залишилося до середини серпня: чи варто панікувати

Фото Сергія Лисака

У Кривому Розі продовжується реалізація чотирьох проєктів по забезпеченню водою міста. Сьогодні Кривий Ріг з робочим візитом відвідав голова ОВА Сергій Лисак. Посадовець перевірив хід виконання робіт на одній з локацій. Про це він повідомив на своїй сторінці у telegram.

«Техніка та спеціалісти без зупину працюють. Заглиблюють Кресівське водосховище. Паяють і прокладають труби. Все, аби вже з серпня перша лінія цього проєкту запрацювала. Загалом їх буде три. На їх облаштування з обласного бюджету виділили 100 млн грн», — зазначив Сергій Лисак. 

Води у Південному водосховищі залишилося до середини серпня: чи варто панікувати1   Води у Південному водосховищі залишилося до середини серпня: чи варто панікувати2Фото Сергія Лисака

Читайте також: до будівництва водогону на Криворіжжі залучені міжнародні партнери — деталі від Міністра інфраструктури Кубракова

Водогін з’єднає Кресівське водосховище із Південним. Від останнього Кривий Ріг живиться зараз. Але запас води у ньому зменшується. Наповнювати водосховище допоможуть мережі, які будуються. Щодоби до водойми буде надходити 200 тис тонн води.

Води у Південному водосховищі залишилося до середини серпня: чи варто панікувати3   Води у Південному водосховищі залишилося до середини серпня: чи варто панікувати4 

«Ще понад 100 тис тонн дасть реалізація іншого проєкту. Він втілюється на базі потужностей одного з промислових підприємств. Роботи вже на фініші. Згодом почнеться промивка труб», -додав голова ОВА.

У ОВА сподіваються, що цих обсягів вистачить, аби до завершення будівництва магістрального водогону «Інгулець-«Південне», місто було з централізованим водопостачанням. Завдання – за найближчі два тижні розпочати подавати воду, щоб забезпечити водопостачання міста хоча б в сьогоднішньому, дуже економному режимі.

Раніше ми писали: Кривий Ріг скоро буде з водою — заява Дениса Шмигаля. Будівництво нового водогону планують завершити до осені. Це забезпечить водою Кривий Ріг, Нікополь і Марганець. 

Джерело

Новости Кривого Рога