Волонтери Кривого Рогу зібрали для першачків понад 20 портфелів

Вже традиційна для Кривого Рогу акція «Збери портфель дитині», яку організовують волонтери БО БФ «Хесед Хана» та ЕОЦ «Beit Graham», подарувала новоспеченим школярикам 21 портфель.

Щороку в Україні проводиться акція під назвою "Збери портфель дитині". Цього року до неї долучилися волонтери та громадяни Кривого Рогу. Перед початком нового навчального року вони приготували набори канцелярського приладдя для дітей з сімей військовополонених та багатодітних сімей. 

Метою акції є надання допомоги сім'ям новоприбулих жителів Кривого Рогу, які залишили окуповані території, а також сім'ям з багатьма дітьми, у підготовці малечі до школи.

Акція тривала до 31 серпня, і участь у ній міг взяти кожен, хто бажав. Допомагали як окремі мешканці Кривого Рогу, так і організації, а навіть навчальні заклади. Волонтери прагнули врахувати всі можливі потреби школярів при формуванні наборів. Помічниками для школярів стали рюкзаки, канцелярські товари, настільні лампи та зарядні пристрої.

Протягом акції було зібрано понад 20 наборів, і ця кількість постійно зростає. Навіть у останній день акції люди продовжували приносити зошити, олівці, пластилін, ножиці та багато інших речей для дітей.

3 вересня всі набори будуть передані школярам. 

Волонтери Кривого Рогу зібрали для першачків понад 20 портфелів0 Волонтери Кривого Рогу зібрали для першачків понад 20 портфелів1 Волонтери Кривого Рогу зібрали для першачків понад 20 портфелів2 Волонтери Кривого Рогу зібрали для першачків понад 20 портфелів3 Волонтери Кривого Рогу зібрали для першачків понад 20 портфелів4 Волонтери Кривого Рогу зібрали для першачків понад 20 портфелів5 Волонтери Кривого Рогу зібрали для першачків понад 20 портфелів6

Джерело

Новости Кривого Рога