Ворог вдарив ракетами та артилерією по Дніпропетровщині, за попередніми даними, люди вціліли

Країна-агресорка вкотре вдарила по мирним жителям Дніпропетровщини ворожими снарядами. Вночі окупанти здійснили ракетний удар по Синельниківському району. А вже вранці завдали наземних ударів по Нікопольському району. Як повідомляє Рада оборони області, люди внаслідок атак не постраждали.

Ворог вдарив ракетами та артилерією по Дніпропетровщині, за попередніми даними, люди вціліли

В результаті нічного ракетного обстрілу у Синельниківському районі на місці влучання виникла пожежа, яку рятувальники вже загасили. Інші наслідки атаки з'ясовуються, проте інформація про загиблих та постраждалих не надходила.

На ранок війська рф здійснили обстріл Нікопольського району. Під удари важкої артилерії потрапила Мирівська громада. Наразі проходить обстеження території на виявлення наслідків атаки.

У інших районах області ніч минула тихо. Медичні установи та комунальні підприємства працюють у штатному режимі в умовах воєнного часу. У громадах триває ліквідація наслідків стихійного лиха.

Дороги державного значення залишаються у проїзному стані. Для більш детальної інформації щодо стану автодоріг у Дніпропетровській області можна звернутися за єдиним телефоном кол-центру (067) 400-60-80.

Ворог вдарив ракетами та артилерією по Дніпропетровщині, за попередніми даними, люди вціліли1

Ворог вдарив ракетами та артилерією по Дніпропетровщині, за попередніми даними, люди вціліли2

Джерело

Новости Кривого Рога