Ворожий авіаналіт на Вугледар обірвав життя відважного захисника із Кривого Рогу Анатолія Шмагуненка

10 травня стало відомо, що на Донеччині загинув криворізький воїн Анатолій Шмагуненко. У мирному житті чоловік працював будівельником, а після початку повномасштабного вторгнення став до лав оборонців України. Служив у лавах 72 окремої механізованої бригади. У якості оператора дрона допомагав стримувати наступ окупантів на Вугледар, де життя чоловіка та його побратимів 18 квітня обірвав ворожий авіаудар. Про це повідомила сестра воїна Наталія на своїй сторінці в соцмережі.

Ворожий авіаналіт на Вугледар обірвав життя відважного захисника із Кривого Рогу Анатолія Шмагуненка

Анатолій Шмагуненко був молодим та життєрадісним чоловіком, який сумлінно працював на благо своєї сім’ї та мав чимало мрій і планів на своє життя. Але всі їх перекреслило повномасштабне вторгнення. 

Аби захистити свою країну та найдорожчих людей Андрій став до лав оборонців. Опанував професію оператора дрона та в лавах 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців стримував ворогів на Донеччині. 

Наприкінці зими та на початку весни окупанти спробували розпочати свій масштабний наступ, першою цілю якого був Вугледар. Зусиллями наших захисників це місто виявилося для планів росіян останнім. При спробі штурму ті втратили більше сотні одиниць техніки так нічого і не досягнувши.

Серед оборонців міста був і підрозділ Анатолія. Витримавши багато важких боїв воїн разом зі своїми побратимами переховувся та набирався сил у підвалі однієї із вцілілих дев’ятиповерхівок. В цей час росіяни у своїй безсильній злобі застосували авіацію. Одна із бомб влучила прямо в під’їзд того самого буднику, від чого він повністю склався. Хлопці виявилися заблокованими під завалами плит.

Врятувати воїнів спробував спеціальний загін ДСНС, але окупанти просто не дозволили їм цього зробити, безупинно продовжуючи бомбардування. Сталося це все 18 квітня. Відтоді родина Анатолія жила з надією та вірою у порятунок криворіжця.

На жаль, дива не сталося: рідні зрештою отримали підтвердження загибелі воїна. 
Нагадаємо, раніше стало відомо, що неподалік Вугледару загинув захисник із Кривого Рогу Павло Войналович. 

Джерело

Новости Кривого Рога