Ворожий ПТРК під Бахмутом забрав життя захисника із Кривого Рогу Олександра Данілова

9 травня стало відомо про те, що у жорстоких боях за околиці Бахмуту поліг криворіжець Олександр Данілов. Після початку повномасштабного вторгнення чоловік стояв на захисті України у якості механіка-водія. Разом із побратимами неодноразово брав участь у складних боях, один із яких, 4 травня, і став для захисника останнім. Страшну звістку повідомив виконком Інгулецької райради на своїй сторінці в соцмережі.

Ворожий ПТРК під Бахмутом забрав життя захисника із Кривого Рогу Олександра Данілова

Уже більше дев’яти місяців триває кривава битва за місто-фортецю Бахмут. Об нього сточилися найбільш боєздатні підрозділи армії окупантів та найбільш кровожерливі угрупування найманців. На жаль, гинуть там і наші захисники. 9 травня до Інгулецького району надійшла сумна новина – на околицях Бахмуту обірвалося життя Олександра Данілова. 

Олександр до початку ворожого вторгнення жив своїм неповторним життям, сумлінно трудився та мав багато планів на майбутнє. Але всі їх перекреслили окупанти. Разом із тисячами українців чоловік став на захист своєї Батьківщини зі зброєю в руках.

Служив Олександр старшим механіком-водієм механізованої роти, водив бойову машину піхоти. Разом із своїм підрозділом у складних умовах стримував окупантів на Бахмутському напрямку. 

З часом бої почали точитися неподалік селища Іванівське – південних «воріт» до міста. Саме Олександр із побратимами не дозволяв ворогам пройти далі. 4 травня криворіжець зустрів свій останній бій. Того дня постріл з ворожого ПТРК влучив у БМП чоловіка та обірвав його життя.

Редакція «Першого міського» висловлює щирі співчуття родині, близьким та знайомим Олександра. Вічна пам’ять та слава герою!

Нагадаємо, нещодавно під Мар’їнкою обірвалося життя захисника із Кривого Рогу Євгена Білоуса.

Джерело

Новости Кривого Рога