ВПО у Кривому Розі отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг»

27 липня соціально незахищені переселенці отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг». Кошти на продуктові набори надала ГО «Медицина в дії» та Конгрес українців Канади. У набори входили крупи, макаронні вироби, консерви та соняшникова олія.

ВПО у Кривому Розі отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг»

Громадська організація повідомила, що у внутрішньо переміщених осіб є можливість отримати гуманітарну допомогу. Для цього потрібно зареєструватися за телефоном та у визначений день приїхати з документами. У повідомленні вказали, що звертатися за допомогою можуть літні люди, з інвалідністю та багатодітні родини з числа ВПО.

Люди були дуже вдячними за таку можливість, бо грошей не вистачає, а ціни в магазинах значно зросли. Особливо відчули на собі це пенсіонери, бо, за словами переселенки з Херсона, через вік без можливості повноцінно працювати на одну пенсію з таким цінами важко прожити.

«В наш час така допомога дійсно потрібна. Я отримала її на маму, їй 86 років. Звернулася у організацію, мені сказали приїжджати, забирати. В інших кажуть, аби привозили маму особисто. Ну як можна бабусю 86 років везти… Тут доброзичливо поставилися, з розумінням», – з вдячністю розповіла Алла Миколаївна. Жінка з рідними приїхала з Бахмута у січні 2023 року та не полишає надії колись повернутися у рідне місто.

Про видачу проднаборів розповіли жінкам діти, а вони просто записалися за телефоном. Вони отримали перлову крупу, вівсяні пластівці, макаронні вироби, соняшникову олію, цукор та консерви. 

Представник ГО «Вікінг» Андрій Тичков повідомив: «Завдяки партнерам «Медицина в дії» та Конгресу Канади ми отримали продуктові набори в кількості 1280 штук, які надали людям у Кривому Розі та на виїзді у Херсонську та Донецьку область. Отримували їх люди 65+, багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю».

ВПО у Кривому Розі отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг»1

ВПО у Кривому Розі отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг»2

ВПО у Кривому Розі отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг»3

ВПО у Кривому Розі отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг»4

ВПО у Кривому Розі отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг»5

ВПО у Кривому Розі отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг»6

ВПО у Кривому Розі отримали гуманітарну допомогу від громадської організації «Вікінг»7

Джерело

Новости Кривого Рога