Впровадження графіків відключень світла з 1 жовтня в Україні: у Міненерго відповіли чи правда це або ж ні

У ЗМІ з’явилася інформація про початок застосування графіків відключень електроенергії з 1 жовтня цього року. Проте, нині в Україні триває досить серйозна ремонтна кампанія на профільних об’єктах інфраструктури. Тому енергосистема буде повністю готова до опалювального сезону без обмежень споживачів. Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Впровадження графіків відключень світла з 1 жовтня в Україні: у Міненерго відповіли чи правда це або ж ні

Потужностей електростанцій вистачає, зокрема у денні години фіксується профіцит. Виходить, що застосування відключень із зазначеної дати не буде. Вони можливі лише у випадку, якщо окупанти вдадуться до обстрілів на рівні минулого року.  
 
«Враховуючи, що торік у деяких регіонах виникали ситуації із несправедливим розподілом електроенергії між споживачами, операторами системи розподілу були розроблені та заздалегідь опубліковані графіки можливих відключень, які можуть бути  застосовані ВИКЛЮЧНО! у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання.  
 
На сьогодні жодних відключень побутових споживачів під час усього осінньо-зимового періоду не передбачається», — акцентували у Міністерстві енергетики України.  
 
Нагадаємо, для роботи в новому опалювальному сезоні у Кривому Розі проводять капітальні та поточні ремонти котелень.

Джерело

Новости Кривого Рога