Всі ми – одна сім’я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини

7 липня у виконкомі Металургійної райради до дня родини пройшло урочисте нагородження. Подяки вручили багатодітним сім’ям, тим, які активно займаються волонтерством, родинам, члени яких нині захищають Батьківщину зі зброєю в руках. Загалом відзначили більше трьох десятків сімей.

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини

В часи повномасштабного вторгнення українці ще більше зрозуміли усю важливість родини. Саме вона надає підтримку та дозволяє гідно пережити ці складні часи. В той же час, чимало сімей були змушені роз’єднатися – багато захисників пішли боронити свої ж сім’ї зі зброєю в руках на передовій, а багато жінок із дітьми, рятуючись від жахів війни були вимушені переїхати до іншого міста або ж країни. 

Саме тому, напередодні дня родини, який в Україні традиційно відзначають 8 липня, у Металургійній райраді нагородили найбільш визначних сімей району. Як зазначив заступник голови райради Павло Гивель: «Родина – найважливіше та найцінніше, що є в нашій державі. Лише родина передає всю ту любов, ту українську єдність. На жаль, через військову агресію росії на долю наших сімей випали великі випробування, багато із них вимушено роз’єднанні. Але це дає найбільш потужний поштовх для захисту нашої країни, захисту наших родин».

Нагородили подяками 33 родини району – серед них сім’ї військових, волонтерів та багатодітні. А загалом же в районі більше 300 багатодітних сімей, частина із яких була змушена покинути свої домівки через війну.

Серед відзначених була і родина Назимко із Донецька, для якої наше місто стало новим домом ще 9 років тому. Оксана Назимко каже: «Хотілося б подякувати нашому славетному місту за його стійкість, за його гостинність. В 2014 році Кривий Ріг прийняв нашу сім’ю до себе, у свою родину. А у 2023 році наші рідні, які приїхали із Маріуполя, із Сєвєродонецька – теж відчули на собі підтримку міста, нашого району. Вони були розселені, забезпечені усім необхідним. Я вважаю, що Кривий Ріг – наш другий дім».

Олена – уже 9 років працює викладачкою права, а після початку повномасштабної війни відкрила для себе нову сферу діяльності – волонтерство. В цьому їй допомагає дев’ятирічна донечка Кіра: «Я допомагаю мамі у волонтерській справі, плету сітки. Мої друзі теж іноді долучаються до цієї справи, але мені не складно плести й самій, це дуже просто. Долучаються подруги, однокласниці».

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини1

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини2

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини3

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини4

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини5

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини6

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини7

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини8

Всі ми – одна сім'я: у Металургійному районі Кривого Рогу вручили подяки до дня родини9

Джерело

Новости Кривого Рога