Встановити системи очищення води на житловому масиві Інгулець у Кривому Розі: містянка зареєструвала петицію

Встановити системи очищення води на житловому масиві Інгулець у Кривому Розі: містянка зареєструвала петицію

Мешканка житломасиву Інгулець у Кривому Розі  Олена Гоменюк вимагає у чиновників встановити системи очистки води з фільтрами глубокої очистки для власних потреб мешканців в різних куточках мікрорайону та створити пункти набору очищеної питної води.

«Від того, що всі обурюються якістю води в ФБ нічого не дасть. Хто стукає, тому відкривають. Звертайтесь до депутатів місцевого рівня, ми їх на це і делегували, щоб вони вирішували питання своїх виборців. Хай навіть, якщо депутати-чоловіки в лавах ЗСУ (справжні чоловіки, які нічим не прикриваються і не мають відмазок), то і були жінки -депутати. От і до них є питання», — зазначає Олена Гоменюк, авторка петиції.

Встановити системи очищення води на житловому масиві Інгулець у Кривому Розі: містянка зареєструвала петицію1 Встановити системи очищення води на житловому масиві Інгулець у Кривому Розі: містянка зареєструвала петицію2

В Інгулецькій спільноті містяни також зазначають про необхідність встановлення очисних станцій у Широківській громаді, що поряд з Інгулецьким районом.

На сьогодні петиція вже набрала майже 300 голосів із необхідної 1000. Якщо інгульчани підтримають вимоги авторки петиції, її на сесії міської ради змушені будуть розглянути депутати. Петицію можна підтримати до 17 листопада поточного року за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно станції очищеної води встановили у громадах на Криворіжжі та Нікопольщині.

Джерело

Новости Кривого Рога