Вважався зниклим безвісти, але дива не сталося: у боях за Маріуполь загинув мешканець Криворіжжя Андрій Андрієвський

Вважався зниклим безвісти, але дива не сталося: у боях за Маріуполь загинув мешканець Криворіжжя Андрій Андрієвський0

У російсько-українській війні загинув мешканець Криворіжжя Андрій Андрієвський. Про це повідомили на сторінці Софіівської селищної тергромади.

Андрій разом із батьком захищав Маріуполь, виконуючи різні бойові задачі, мріяв повернутися додому, створити сім’ю, виховувати дітей.

Читайте також: Зниклих безвісти військових ідентифікуватимуть по фото та відео: як родичам подати заявку на проведення експертизи

Весна та літо 2022 року стали страшним випробуванням, йшли бої за Маріуполь. Тоді Андрій вважався зниклим безвісти. Але 14 квітня 2022 року під ворожими обстрілами він загинув. Новину про загибель військового у тих запеклих боях підтвердили тільки зараз.

«Від імені селищного голови, депутатського корпусу Софіївської селищної ради, виконавчого комітету та всіх жителів громади висловлюємо щирі, глибокі співчуття батькам, побратимам, близьким і рідним загиблого Захисника України. Поділяємо ваш біль та горе!», — йдеться у повідомленні.

Прощання із загиблим воїном відбудеться 01 червня 2023 року о 13:00 за адресою: смт Софіївка, вул. Молодіжна, 9.

Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Криворізького району. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній “Книзі пам’яті”. Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога