Вважався зниклим безвісти з жовтня 2022року: на Луганщині загинув криворіжець Андрій Новокщонов

Вважався зниклим безвісти з жовтня 2022року: на Луганщині загинув криворіжець Андрій Новокщонов0

Трагічна звістка про загибель ще одного героя знов сколихнула Інгулецький район. Про загибель повідомили на сторінці інгулецької громади у Facebook.

Під час виконання бойового завдання на Луганщині районі населеного пункту Білогорівка загинув криворіжець Андрій Новокщонов.

Повідомляється, що Андрій служив старшим навідником 3 гранатометного відділення взводу вогневої підтримки 2 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону військової частини А2120. На зв’язок з рідними перестав виходити ще 24 жовтня 2022 року. До цих пір вважався загиблим безвісти.

На жаль, нещодавно стало відомо, що чоловік все ж таки загинув в Луганської області.

Читайте також: На Херсонщині загинув Андрій Ляшко, який у мирному житті працював диспетчером конвертерного цеха «АрселорМіттал Кривий Ріг». 

«Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким захисника. Андрій Іларіонович назавжди залишиться у пам’яті інгульчан. Дякуємо за мужність, Герою!», — зазначають земляки у Facebook.

Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній “Книзі пам’яті”. Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога