Вже напилися: у супермаркетах Кривого Рогу черг за водою більше немає

Вже напилися: у супермаркетах Кривого Рогу черг за водою більше немає0

Ранок криворіжців сьогодні почався у черзі. Після повідомлення про підрив Каховської ГЕС, містяни кинулися до супермаркетів за водою.

Вже напилися: у супермаркетах Кривого Рогу черг за водою більше немає1Фото з мережі інтернет

Через значний ажіотаж у деяких крамницях почали зростати ціни на воду. У одному з криворізьких пабліків була інформація, що за 5 літрів води горе-підприємці хотіли 239 грн.

Але посадовці містян заспокоїли.

Начальник ДніпроОВА Сергій Лисак на засіданні Державної комісії ТЕБ та НС сьогодні вранці повідомив, що до надзвичайної ситуації Дніпропетровщина готувалася. Нікопольщина та Криворіжжя забезпечені спеціалізованою технікою для підвозу води і системами доочистки.

«Кривий Ріг має резерв водопостачання за рахунок максимального наповнення Південного та Карачунівського водосховищ. Задачі зрозумілі. Працюють всі! Людей прошу – без паніки. Не влаштовуйте ажіотаж. З питною водою будуть всі!», — додав Сергій Лисак.

Ситуацію прокоментував і Олександр Вілкул, голова ГО «Рада оборони Кривого Рогу».

«У Кривому Розі на 30% міста вода подається від Карачунів – тому ризиків немає для Центрально-Міського, частково — Металургійного,  Довгинцівського та Саксаганського районів. На 70% міста (решта районів) вода подається від Каховського водосховища через водосховище «Південне» Головне -ВОДА БУДЕ. Але зараз завдання – на 30% знизити споживання у тих районах, які запитані від Каховки», — зазначив Олександ Вілкул.

Також читайте: У Кривому Розі вода буде: подробиці ситуації у місті

Вже напилися: у супермаркетах Кривого Рогу черг за водою більше немає2Фото ТОВ aQua Perfectum 

Криворізькі підприємці, які займаються виготовленням та постачанням населенню бутильованої води, вдень також відчули підвищення попиту на свою продукцію. Директор ТОВ aQua Perfectum Сергій Переверзев – керівник сертифікованого заводу-виробника питної води у Кривому Розі ексклюзивно krivbass.city повідомив, що кількість замовлень на його підприємстві зросла у декілька разів.

«Вода у кранах підприємства є, ми продовжуємо виготовляти питну воду для наших клієнтів. Ніяких перебоїв у виробництві наразі немає. Але я хочу зауважити, що питний режим Кривого Рогу залежить не лише від ситуації на Каховському водосховищі. Ситуація стабілізується і без води ніхто не залишиться», — пояснив Сергій Перєвєрзєв.

Вже напилися: у супермаркетах Кривого Рогу черг за водою більше немає3   Вже напилися: у супермаркетах Кривого Рогу черг за водою більше немає4   

Наприкінці дня журналісти krivbass.city відвідали декілька супермаркетів міста, аби зазирнути на полиці з водою. З місця подій повідомляємо, що ажіотаж у Кривому Розі зник. Люди купують по декілька пляшок води лише для нагальних потреб.  У одному з супермаркетів полиці радують різноманіттям виробників і повністю заповнені пляшками з водою. У іншому- полиці напівпорожні, але це нівелюється більшим асортиментом, обрати є з чого.

Поговорили і з продавчинями у маркетах. Вони кажуть, що ажіотаж знизився ще вдень:

«Напевно вже напилися криворіжці води. Вранці купували по декілька бутлів на людину, стояли черги. Добре, що у нас були запаси води на складі», — прокоментувала ситуацію працівниця мережі супермаркетів Катерина Григорівна.

Ми і далі слідкуватимемо за ситуацією з питною водою у Кривому Розі, на вечір жодних проблем, аби придбати її, немає.

Раніше ми писали, Як вплине підрив Каховської ГЕС на водозабезпечення та довкілля Кривого Рогу — коментар експерта Йосипа Маякова

Джерело

Новости Кривого Рога