«Хотів поділитися досвідом із молоддю та допомогти наблизити Перемогу»: історія ветерана АТО та службовця 129 бригади ТрО Кривого Рогу

Боєць на псевдо «Дюбалих» воював ще у часи проведення АТО в лавах 17-ї окремої танкової Криворізької бригади. Після повернення додому працював на одному із підприємств, а з початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов до військкомату. Так і потрапив до Криворізької 129 окремої бригади ТрО, де продовжує служити, аби передати досвід молодим бійцям та захистити свій народ, свою сім’ю. Його історію бригада опублікувала на своїй сторінці в соцмержі.

«Хотів поділитися досвідом із молоддю та допомогти наблизити Перемогу»: історія ветерана АТО та службовця 129 бригади ТрО Кривого Рогу

Для «Дюбалиха» справжня війна почалася ще у 2014 році. Тоді його мобілізували до армії та чоловік служив у населеному пункті Станиця Луганська в лавах 2-го окремого батальйону при 17 окремій танковій Криворізькій бригаді. Пізніше перевівся безпосередньо до самої бригади.

У 2015 році чоловік демобілізувався та пішов працювати на підприємство. Там його через сім років і застав початок повномасштабного вторгнення того ж самого ворога. Не зволікаючи, «Дюбалих» пішов добровольцем до військкомату, про що каже: «Я розумію, що знаю більше ніж молодь, яка зараз в рядах військовослужбовців без досвіду, тоді як я, спроможний замінити 2-3 людей молодого віку. Хотів поділитись досвідом з молодим поколінням. Допомогти наблизити Перемогу!»

Потрапив воїн до Криворізької окремої 129 бригади ТрО, де продовжує захищати Батьківщину зі зброєю в руках. Бадьорить себе чоловік думками про сім’ю. Дома на «Дюбалиха» чекає дружина та донька, «навіть внучка вже є», — з посмішкою додає воїн.

«Мої все розуміють та підтримують. Війна є війна. Так – є на серці рубці. Але від війни очікую тільки Перемоги. А щодо настрою – гасити нечисть, яка прийшла на нашу землю. Не дивлячись ні на що треба рухатись вперед до перемоги, тримаючись одне за одного, бо взаємопідтримка відіграє значну роль в військовій справі», — відзначає «Дюбалих».

Джерело

Новости Кривого Рога