Хотів зловити рибу, а упіймали його: у Криворізькому районі викрили чоловіка на улові на суму майже 80 тисяч гривень

2 липня на річці Інгулець, у Криворізькому районі, викрили порушника, який незаконно наловив риби на 77 тисяч гривень. Для порушення закону чоловік використав сітки. Про це повідомило Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Дніпропетровській області.

Хотів зловити рибу, а упіймали його: у Криворізькому районі викрили чоловіка на улові на суму майже 80 тисяч гривень

Рибоохоронний патруль Дніпропетровщини, проводячи огляд неподалік селища Інгулець Криворізького району, виявили на річці зловмисника, який грубо порушив правила рибальства. Чоловік наловив сітками риби на 77 673 грн, серед якої: окунь, плоскирка, плітка, карась та щука. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 4 кг.

У недобросовісного рибалки вилучили знаряддя та виловлене, а також оформили протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП «Грубе порушення Правил рибальства – рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову».

Загалом протягом нерестової заборони, яка діє на Дніпропетровщині з 1 квітня, несумлінні українці завдали збитків майже на 6 млн гривень, а поліцейські викрили 456 порушень правил рибальства.

Джерело

Новости Кривого Рога