«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком

26 травня у Кривому Розі на Центральному кладовищі попрощались із Олегом Друком. Молодий чоловік загинув на Бахмутському напрямку у квітні. До повномасштабного вторгнення мав військовий досвід в АТО, а до лютого минулого року проживав за кордоном. Тепер йому навіки 32 і його мріям про щасливу Батьківщину та родину не судилося збутися.

«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком

Олег Друк був розвідником, мав позивний «Кент». Він загинув 13 квітня під Бахмутом, воював у складі 4-ї танкової бригади. Під час виконання бойового завдання його та інших бійців накрили мінометним вогнем окупанти. 

«Я з ним був до останнього дня, до дня його загибелі. Я можу сказати, що він ніколи у житті не відмовився виконувати бойовий заказ. Часто йшов у бій, коли сили з того боку були більшими. Це була світла, надійна людина. Для мене особисто це був справжній товариш», зазначив на прощанні побратим-розвідник Олега.

Тітка Олега, пані Наталя, пам’ятає загиблого ще з дитинства. Каже, коли 24 лютого росія почала війну проти України, чоловік одразу став на захист держави, повернувшись на українську землю з-за кордону, де до початку повномасштабної війни жив з матір’ю у Польщі. Навіть ненька не змогла зупинити сина: «Як тільки усе почалося, вона мені зателефонувала і сказала: ти ж знаєш, я його не втримаю, він сказав – я їду, я повинен бути там. Як я його не вмовляла… Він такий був – принциповий, справжній».

Відспівували загиблого Героя в українському храмі «Всіх скорботних радостей». Прощальну церемонію провів отець Вадим: «Велику ціну ми платимо за те, щоб бути вільними людьми, а не бути рабами усяких істот. Велику ціну ми платимо за те, щоб ми могли і жити, і працювати, і молитися», — сказав священник.

У секторі почесних поховань Центрального кладовища побратими-розвідники вручили рідним загиблого за Україну Олега бойовий прапор. Під час прощання почесна варта виконала трикратний військовий салют, востаннє вшанувавши криворіжця та його бойовий подвиг.

«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком1

«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком2

«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком3

«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком4

«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком5

«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком6

«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком7

«Я їду, я повинен бути там»: Кривий Ріг простився з захисником Олегом Друком8

Джерело

Новости Кривого Рога