«Я свій вибір зробив — тому я тут», — історія воїна Криворізької бригади ТрО Артема «Бокала»

Криворізька бригада територіальної оборони за час свого відносно невеликого існування змінила багато життів серед бійців. Хтось прийшов вже з досвідом отриманим в боях раніше, а хтось освоював військову справу «на ходу».

Одним з таких «синів» бригади являється Артем «Бокал». Його історію розповіли у Криворізькій бригаді ТрО. 

Артем родом з Кривого Рогу. До війни працював охоронцем та будував своє особисте життя. Призваний добровільно з березня минулого року, майже з самого початку російського вторгнення. Нещодавно одружений. Дружина на 7 місяці вагітності.

«Спочатку добровольцем мобілізувався мій друг, ну вже і я за ним. Треба було то й пішов, а як інакше. Дружина хвилюється, переживає, але реагує нормально, все розуміє, бо НІХТО КРІМ НАС».

До війни проходив лише строкову службу, а зараз впевнений в собі стрілець та побратим. Перший бойовий досвід отримав в боях на Херсонському напрямку.

Читайте також: У Центрі хмарних технологій у Кривому Розі відбулася онлайн-конференція з одним із захисників Маріуполя – військовослужбовцем 21-ї бригади Національної гвардії, Владиславом Кашенцем.

«Коли добровільно йшов, розумів, що рано чи пізно це усіх торкнеться. Я не міг сидіти й дивитись, коли хтось зі зброєю в руках стримує вторгнення, в той час, як я прогулююсь та відпочиваю. Самого себе совість замучила, тим більше розумів, що під загрозою Україна, дім. Сидіти склавши руки та нічим не допомагати тоді вже був зовсім не вихід з ситуації. Я свій вибір зробив, саме тому я тут, бо кожен чоловік — це опора та захист свого дому, тому має робити свій внесок в боротьбі з агресором. Хоча для цього й не обов’язково бути на передовій. Можна бути корисним і в тилу».

Раніше ми писали: Виконком Криворізької міськради замовив виготовлення військового одягу для Збройних Сил України у підприємця, який на цьому нажився. Йдеться про 26-річного директора підприємства на Кіровоградщині, який привласнив 840 000 гривень із бюджету Кривого Рогу.

Джерело

Новости Кривого Рога