Як будуть курсувати автобуси у Довгинцівському районі Кривого Рогу до 6 червня: тимчасовий графік

Як будуть курсувати автобуси у Довгинцівському районі Кривого Рогу до 6 червня: тимчасовий графік0

3-6 червня у Довгинцівському районі Кривого Рогу будуть проводити ремонт дороги, тому тимчасово не будуть курсувати тролейбуси. До 6 червня зупинився рух тролейбусів № 20, 21 та 22, а також № 1 та 2. Про це раніше повідомляли криворізькі чиновники.


Читайте також: У Кривому Розі змінюють маршрут одного із трамваїв: нові розклад та зупинки.


Замість них будуть їздити автобуси. Сполучення від автовокзалу до станції “Кривий Ріг-Головний” через вулиці Дніпровське шосе та Гетьмана Івана Мазепи, а також Вечірньокутську будуть забезпечувати автобуси КП “Міський тролейбус”.


Тимчасовий графік руху автобусів опублікували у спільноті “Транспорт Кривого Рогу”. Зазначається, що буде два випуски транспорту, таким чином інтервал руху автобусів за тимчасовим графіком складе 30-35 хвилин.


Як будуть курсувати автобуси у Довгинцівському районі Кривого Рогу до 6 червня: тимчасовий графік1   Як будуть курсувати автобуси у Довгинцівському районі Кривого Рогу до 6 червня: тимчасовий графік2


Читайте також: На тролейбусних маршрутах Кривого Рогу збільшують кількість рейсів: якого транспорту стане більше.


Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі на маршруті автобуса 228А просять додати нову зупинку. Із такою пропозицією у петиції до міської ради звернулися мешканці вулиці Черкасова, де розташований Тернівський хлібозавод. Цю зупинку автобус-експрес оминає, що незручно місцевим мешканцям.

Джерело

Новости Кривого Рога