Як на Криворіжжі вирішують проблему відсутності води: допомога області та заходу України

Як на Криворіжжі вирішують проблему відсутності води: допомога області та заходу України0 До Криворізького району надійшов вантаж бутильованої води та ємностей для питної води. Про це повідомив Євген Ситниченко, начальник Криворізької районної військової адміністрації.
Після підриву греблі Каховської ГЕС росіянами без централізованого водопостачання залишилися Грушівська та Вакулівська громади Криворізького райони. Перебої із водопостачанням фіксують в Апостолівській та Зеленодольській громадах.
Читайте також: Через підрив ГЕС частина Кривого Рогу може лишитися без води: влада пообіцяла новий водогін.
Проблему вже вирішують. Спеціалісти шукають способи відновлення водопостачання у Криворізькому районі, накопичують резерви питної води. Днями на Криворіжжя надійшов вантаж із бутильованою водою від партнерів із Мукачівської районної військової адміністрації Закарпатської області. Закарпатські волонтери доправили для мешканців Криворіжжя 22 тонни бутильованої води. Запаси використовуватимуть для видачі води населенню, а також військовослужбовцям.
Від Дніпропетровської обласної військової адміністрації район отримав 20 ємностей для питної води. Це гнучкі форми, кожна на 24 м3, яку використовуватимуть для зберігання запасів питної води. Про це повідомив Сергій Лисак, начальник Дніпропетровської ОВА.
«Закликаю кожного і кожну не знімати, не фотографувати і не публікувати процеси, які ви помічаєте. Ці процеси пов’язані з об’єктами критичної інфраструктури, тому вкрай важливо спільно дотримуватися режиму інформаційної тиші. Довіряйте і користуйтесь інформацією виключно від офіційних джерел», — написав Ситниченко.
Раніше ми повідомляли, що узбережжя Каховського водосховища у Криворізькому районі патрулюють правоохоронці Криворізького РУП. Вони слідкують, аби на небезпечні обмілілі території не заходило місцеве населення. Також водойму охороняють, щоб завадити незаконній діяльності «чорних археологів».

Джерело

Новости Кривого Рога