Як надати першу допомогу людині, що тоне: у Кривому Розі провели навчання на міському пляжі

Фото Головного Управління ДСНС України у Дніпропетровській області

У Кривому Розі рятувальники, правоохоронці та представники Червоного Хреста провели спільний рейд на пляжі Центрально-Міського району. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

Фахівці здійснили профілактично-інформаційний рейд біля річки в одному з найбільших парків Кривого Рогу. Раніше повідомлялося, що у місті відсутні спеціально визначені місця для купання. Тож, цьогоріч громадянам радили утриматись від відвідування водойм.

Читайте також: у кар’єрі Кривого Рогу травмувався підліток – подробиці від ДСНС

Але криворіжців це не зупиняє, через спеку люди, попри заборони, йдуть до води. Тому рятувальники розповіли людям  про безпеку купання та мотиви перебування на небезпечній для життя водоймі. Також поспілкувалися із дітьми, закликаючи їх не відвідувати водні об’єкти без супроводу дорослих.

Як надати першу допомогу людині, що тоне: у Кривому Розі провели навчання на міському пляжі1   Як надати першу допомогу людині, що тоне: у Кривому Розі провели навчання на міському пляжі2 

Фото Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області

Для усіх бажаючих представниця Червоного Хреста показала майстер-клас із надання першої невідкладної допомоги врятованому. Найактивнішими слухачами виявились діти, які навіть спробували самостійно реанімувати «потопельника».

На згадку про зустріч, кожен співрозмовник отримав від рятувальників тематичну листівку із правилами безпеки.

Раніше ми писали: на Дніпропетровщині піротехніки знешкодили майже півтисячі боєприпасів. Фахівці-піротехніки Дніпропетровщини проводять гуманітарне розмінування населених пунктів Харківщини та Херсонщини, а також обстежують території Криворізького району.

Джерело

Новости Кривого Рога