Як у Кривому Розі будуть відзначати 248-му річницю з дня створення міста: куди піти

Як у Кривому Розі будуть відзначати 248-му річницю з дня створення міста: куди піти0

Цими вихідними, 27 травня, мешканці Кривого Рогу будуть відзначати 248-му річницю з дня створення міста. Через повномасштабну війну великих масових святкувань не буде, але мешканці все ж таки матимуть змогу відсвяткувати цей день. У кожному районі міста пройдуть міські заходи, де криворіжці зможуть відпочити.

Читайте також: Щоб дах не протікав: у Криворізькому цирку проводять ремонтні роботи – скільки витратили і на що

Так, у Металургійному районі міста запрошують містян на 12:00 до парку Героїв, де можна буде побачити виступи творчих колективів та духового оркестру. Також будуть виставки, майстер класи, розважальна спортивна програма, наукові та мистецькі локації і святкова торгівля.

                Як у Кривому Розі будуть відзначати 248-му річницю з дня створення міста: куди піти1   Як у Кривому Розі будуть відзначати 248-му річницю з дня створення міста: куди піти2

У Центрально-Міському районі на арт-майдані, що на пр. Поштовому, 23 о 14:00 відбудуться тематичні виставки, майстер-класи, будуть фотозони, розважальна програма для дітей та вуличний фаст-фуд.

Довгинцівський район запрошує містян об 11:00 на площу Захисників Криворіжжя, сквер Військових частин Державної спеціальної служби транспорту – район Дружби. Там мешканців чекатиме концертна програма, фотозона, виставка-продаж, майстер-класи, арт-простір краси та багато іншого.

              Як у Кривому Розі будуть відзначати 248-му річницю з дня створення міста: куди піти3   Як у Кривому Розі будуть відзначати 248-му річницю з дня створення міста: куди піти4

Також у Покровському районі з 12:00 до 19:00 у парку «Шахтарський», що на 44-му кварталі відбудеться Сімейний Kvartal Weekend. На криворіжців очікують різноманітні локації, концертна програма, благодійний ярмарок, розіграш цікавих лотів, музичний сет від DJ негоди та фудкорти.

Раніше ми повідомляли, звідки пішла назва Кривого Рогу. Існує кілька версій походження назви Кривого Рогу.

Джерело

Новости Кривого Рога