Які фактори визначають якість металочерепиці

При покупці покрівельного матеріалу завдання для покупця – вибрати якісну продукцію, адже дах має бути облаштований за допомогою найкращих матеріалів. Тоді вона прослужить тривалий період, не вимагатиме додаткових вкладень і мінімізуватиме ризик протікання, а відповідно і можливого ремонту.

Які фактори визначають якість металочерепиці

Компанія Будстрой  може запропонувати для ознайомлення асортимент сучасних пропозицій з металочерепиці, найпопулярнішого покрівельного покриття на https://budstroy.kiev.ua/uk/catalog/pokrivelni-materiali/metalocherepitsya/ . Ми знаємо, як важливо купити покриття для покрівлі з високими технічними показниками та чудовою перспективою служби.

Є низка факторів та обставин, які разом формують термін та якість служби покрівлі з металочерепиці. Якщо знати про них, можна уникнути невдалих покупок покрівельних матеріалів.

Основні фактори

  1. По-перше, це технічні характеристики. Багатьом відомо, як важливо правильно підібрати показники металу у складі металочерепиці, адже саме він формує жорсткість, витривалість та довговічність майбутнього матеріалу для даху. Крім металу мають значення і захисні антикорозійні та декоративні шари.
  2. По-друге, це якість монтажу. Навіть найкращу металочерепицю можна зіпсувати низькокваліфікованою роботою покрівельників. Тому рекомендація старанно підбирати бригаду монтажників для домовласників завжди залишається актуальною.
  3. По-третє, умови виробництва та експлуатації. Обладнання, на якому виробляється металочерепиця, має бути сучасним та справним, тоді листи матимуть ідеальну геометрію, що дозволить легко змонтувати покрівлю та використовувати її довгі роки.

Як впливає вибір металу на показники металочерепиці?

Металочерепиця буде тим міцніша, чим товщою буде сталь. Середній показник товщини над ринком становить 0,45 мм. Все, що менше, не варте вашої уваги, а те, що більше, буде значно дорожчим. Коли вибирають метал, йдеться про:

  •  походження, адже метал буває китайський, словацький, німецький, корейський чи український,
  •  товщині – від 0,4 мм до 0,5 мм із середнім оптимальним показником у 0,45 мм,
  •  захист від корозії – клас оцинкування варіюється від 100 до 275 г/м.кв.

Витривала металева основа – запорука довговічності та надійності металочерепиці, відповідно і ціни на продукцію багато в чому визначаються параметрами металу.

Наскільки важливим є якісний монтаж

Монтаж металочерепиці передбачає роботу з листами, які при неправильному поводженні можуть деформуватися або пошкодитися. Тому рекомендують роботи з укладання металочерепиці довірити фахівцям, які:

  •  слідують технології укладання покрівельного покриття,
  •  дотримуються правил поводження з матеріалом,
  •  зацікавлені в якісному результаті, адже це відгуки про їхню роботу та професіоналізм.

Які фактори визначають якість металочерепиці1

Які фактори визначають якість металочерепиці2

Які фактори визначають якість металочерепиці3

Джерело

Новости Кривого Рога