«Якщо це не моя війна та земля, то навіщо тут жити, значить це і не твоя країна», — історія криворізького Захисника з позивним «Тор»

Без досвіду участі в бойових діях, маючи лише строкову службу та військове училище з 2014 року з початком АТО пішов на війну. Історія справжнього патріота Дениса з гучним позивним «Тор». Історію захисника розповіли у Криворізькій окремій бригаді ТрО.

По строковій службі отримав військову спеціальність розвідника та командира стрілецького відділення. В цивільному житті підприємець та заступник директора в компанії.

Читайте також історії Криворізьких захисників: Олег «Фара» має позивний ще з часів бойових дій в Дебальцево, який дали побратими 40 батальйону «Кривбас», в якому проходив службу в 2014 році. 

«У 2014 році пройшов АТО. Іловайськ, Дебальцеве в складі 40 батальйону Кривбас. З початком повномасштабного вторгнення того ж дня самостійно прибув в підпорядкування Юрія Сіньковського, який тоді вже збирав перший батальйон. До цього разом з ним пройшли ряд бойових дій, тому знаючи цього командира, приїхали йому в поміч».

Не зважаючи на те, що інвалід 2-ї групи та інвалід війни, в першому батальйоні був в розвідці.

«В якомусь сенсі це була група швидкого реагування, яка пізніше виконувала функції бригадної розвідки після призначення Юрія Сіньковського командиром бригади. Так і працювали близько року. Потім переведено до одного з батальйонів бригади в мінометну батарею».

Розведений та має двох дітей. Батьки ж і не сумнівався, що піде воювати.

«Якщо це не моя війна, то це і не моя земля. З цими думками прокидаюсь та виконую завдання кожного дня. Якщо це не моя війна та земля, то навіщо тут жити, значить це і не твоя країна. Але це наша країна, тут жили наші предки, діватись нікуди, треба стояти до переможного кінця. Ми воюємо заради того, щоб не жити як «на болотах», а брати напрямок на Європу. Я,  наприклад, не хотів би, щоб мої діти жили так, як в країні-агресорі, оскільки не раз був в росії та Європі та маю з чим порівнювати. Для себе я навіть не задумуюсь по якому курсу мені йти та жити, і це курс в протилежному боці від росії однозначно».

Зараз Денис в рядах підрозділу «Мисливців за дронами» успішно «приземлює» ворожих «пташок», не даючи шансу на успіх окупантам.

«Тут, на передовій, романтики нема. Головне прислуховуватись до порад досвідчених бійців та без героїзму, бо героїзм- це неправильна річ. На війні потрібно відкинути підлітковий максималізм».

Раніше ми розповідали про  створення нового підрозділу у 129-ій бригаді. Вілкул зазначив, що це вже БпЛА іншого рівня, які будуть виконувати вже інші завдання. Ці апарати можуть нести різні «подарунки» як для піхоти, так і для броньованої техніки.

Джерело

Новости Кривого Рога