Є.Удод: Цифрова модель міста – квиток у майбутнє. У Кривому Розі презентовано новий електронний ресурс, що дозволяє поділитися прогнозом розвитку територій з мешканцями та активно залучати їх до процесу планування

11 липня під головуванням першого заступника міського голови Євгена Удода відбулось обговорення та презентація геоінформаційної системи міста з представниками комунальних підприємств та організацій міста. Створення такої системи дозволить порівнювати та оцінювати відповідні території за їх ефективністю використання, природно-екологічним станом, інвестиційним потенціалом та іншими показниками.

«Сучасний динамічний світ потребує впровадження інноваційних підходів, оперативності та своєчасності отримання необхідної інформації. За дорученням в.о. міського голови Юрія Вілкула сьогодні ми продемонстрували роботу геопорталу міста, створення якого була розпочато ще в минулому році. Цифрові технології під час воєнного стану набули актуальності. Це стосується як збереження даних, так і доступ людям з будь-якого місця. Геоінформаційна система міста дозволяє поділитися прогнозом розвитку територій з мешканцями та активно залучати їх до процесу планування. Ми розуміємо як важливий зворотній зв'язок. Адже надання суспільству необхідної інформації робить управління більш прозорим та зрозумілим для жителів міста. Зараз ми знаходимось на стадії наповнення, саме містобудівних, земельних, архітектурних питань. Далі ми рухаємось у напрямку житлового фонду, комунальної сфери, оновлення електронної адресної бази міста. Таким чином, місто буде більше сприйнятим для інвесторів, де кожен фахівець з будь-якої точки світу зможе прийняти рішення щодо співпраці з Кривим Рогом. І це є дуже важливо, особливо у такий час», — наголосив Євген Удод.

На сьогоднішній день місто Кривий Ріг є лідером з кількості модулів геоінформаційної систем, які вже впроваджено. Це 9 модулів та 21 підсистема з певним набором даних.

Євген Кривенко, директор КП «Центр електронних платежів» зазначив: «Ці складові вже активні й інтегровані, готові для використання. Це електронний макет міста, з яким можна працювати безмежно й постійно оновлювати. Бачимо потребу у додатковому наповнені. Зокрема, це візуалізація розміщення активу на території, що є критично важливим у різних сферах. Також ця система – корисний інструмент для інвесторів, на перспективу  — для зовнішніх й більш реально – для внутрішніх, дозволятиме планувати та проєктувати на певній території. Взаємодія фінансових можливостей та інформаційних ресурсів різних служб міста є підтримкою актуальності картографічних матеріалів. Це дієвий та корисний інструмент для прийняття ефективних рішень для нашого міста».

Є.Удод: Цифрова модель міста – квиток у майбутнє. У Кривому Розі презентовано новий електронний ресурс, що дозволяє поділитися прогнозом розвитку територій з мешканцями та активно залучати їх до процесу планування0 Є.Удод: Цифрова модель міста – квиток у майбутнє. У Кривому Розі презентовано новий електронний ресурс, що дозволяє поділитися прогнозом розвитку територій з мешканцями та активно залучати їх до процесу планування1 Є.Удод: Цифрова модель міста – квиток у майбутнє. У Кривому Розі презентовано новий електронний ресурс, що дозволяє поділитися прогнозом розвитку територій з мешканцями та активно залучати їх до процесу планування2

Джерело

Новости Кривого Рога