Є. Удод: Інвестиції у майбутнє. Місто підтримує  креативну молодь і сприятиме авторам інноваційних проєктів у реалізації стартапів

Змінюємо рідне місто вже зараз. Шість команд-переможців криворізької стартап-школи готуються до занять в бізнес-інкубаторі, у якому авторів проєктів досвідчені ментори будуть навчати і бізнес плануванню, і допомагатимуть створювати бізнес-моделі. Міська влада підтримує нові проєкти на всіх етапах.

Про свій досвід та програму роботи криворізьким командам розповіли учасники інших інкубаційних програм світового рівня в Україні.

Їх мета — зробити українські стартапи відомими та конкурентними в усьому світі. Ментори та інвестори з США, Великобританії, Ізраїлю цілеспрямовано орієнтовані та мають необхідний досвід для того, щоб допомогти українським командам побудувати міжнародний та конкурентоспроможний бізнес.

Перший заступник міського голови Кривого Рогу Євген Удод підкреслив: «Стартапи — це реальна можливість для молодих людей трансформувати  свої ідеї у власну справу, яка приноситиме прибуток та стане  запорукою розвитку рідного міста. Адже після  навчання в бізнес-інкубаторі і, у разі отримання фінансування  для свого проєкту, обов’язковою умовою є реєстрація  підприємства у Кривому Розі. Це — нові робочі місця, а також наповнення у місцевий бюджет».

Євген Удод  наголосив: «Дуже  цікава та мотивуюча розмова відбулася з успішними викладачами  відомого в Україні бізнес-інкубатора. Основна  ідея полягає в тому, що хлопці та дівчата — переможці школи стартапів, зараз, насправді, роблять важливу справу, що може змінити не лише їх життя а є вагомим кроком до трансформації рідного Кривого Рогу, а також допоможе  якомога скоріше відновити економіку після перемоги».

Нагадаємо, що у липні за сприяння виконкому Криворізької міської ради, Ради оборони міста та  КП «Інститут розвитку міста» Кривий Ріг відвідав Чарльз Вайтхед (https://kr.gov.ua/ua/news/pg/200723937576136_n/) Відомий американський фахівець з фінансових інструментів інвестування Він провів ряд робочих зустрічей з керівництвом міста, представниками промислових підприємств, молодими підприємцями та мотиваційну сесію з напрямку інноваційної діяльності.

У Кривому Розі з 2020  року діє школа стартапів. Це — спільний проєкт  виконкому Криворізької міськради, Інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge», КП «Інститут розвитку міста», Криворізького національного університету та  Академії гірничих наук України. Навіть в надскладних умовах воєнного стану школа не закрилася і цьогоріч  у квітні стартував новий сезон. Було набрано близько 60 вихованців. Протягом двох місяців досвідчені викладачі навчали молодь інноваційному підприємництву та практиці запуску стартап-кампаній з урахуванням світових тенденцій та українських реалій, формуванню бізнес-кейсів проєктів та створенню прототипів бізнес-продуктів, в онлайн режимі.  За результатами конкурсу  обрано  6 проєктів–переможців.

Є. Удод: Інвестиції у майбутнє. Місто підтримує  креативну молодь і сприятиме авторам інноваційних проєктів у реалізації стартапів0 Є. Удод: Інвестиції у майбутнє. Місто підтримує  креативну молодь і сприятиме авторам інноваційних проєктів у реалізації стартапів1 Є. Удод: Інвестиції у майбутнє. Місто підтримує  креативну молодь і сприятиме авторам інноваційних проєктів у реалізації стартапів2

Джерело

Новости Кривого Рога