Ю. Вілкул: У Кривому Розі, в режимі офлайн, з дотриманням норм безпеки працюють вже 58 дитячих садочків, відкрито 184 групи, які відвідують понад 2500 дітей

У Кривому Розі тривають ремонтні роботи укриттів, розташованих у школах та дитячих садках. На сьогодні дозвіл від ДСНС на використання тимчасових сховищ мають вже 134 школи та дитячих садочки. В.о. міського голови Юрій Вілкул провів у Саксаганському районі виїзну нараду з питання підготовки дошкільних закладів до роботи в режимі  офлайн.

Очільник міста зазначив: «У Кривому Розі вже 58 дитячих садочків, у яких облаштовані укриття, відновили свою роботу в офлайн режимі. Наразі, працює 184 чергових групи, їх відвідують понад 2500 дітей. Хочу зазначити, що підготовка до відновлення роботи закладів освіти відбувається з дотриманням всіх норм безпеки. Найближчим часом плануємо відкрити ще 4 дитячих садки, де робили укриття. Також, виділили кошти ще на 19 дитячих садків для того, щоб наша малеча вже 1 вересня пішла до садочків. Робимо усе можливе, щоб кожна родина, де є діти, мала можливість користуватись закладами дошкільної освіти».

 У всіх сховищах повністю відремонтована та приведена до ладу електропроводка, вентиляція, каналізація, відремонтовані стелі, стіни, облаштовані санвузли. Укриття укомплектовані всім необхідним як для короткочасного, так і тривалого перебування дітей та вихователів. Також, перед відкриттям дитячих садочків проводиться обов’язкове тестування на COVID працівників дошкільних закладів, які розпочинають роботу.

За словами керівництва дитячого садочку всі дії на випадок надзвичайної ситуації із  колективом закладу відпрацьовані.

«Взагалі, наш садочок розрахований на 170 вихованців, які відвідували 11 груп раннього та дошкільного розвитку, а також групи для дітей з особливими потребами. З 24 квітня, після капітального ремонту укриття, яке розраховане на 50 місць, наш садочок запрацював в офлайн режимі. Ми відкрили 3 чергові групи, які відвідують діти від 4 до 7 років. Наразі, до садочку ходять понад 40 вихованців. Наш заклад приймає діточок з чотирьох дошкільних закладів Саксаганського району. Коштом міського бюджету в укритті виконані необхідні роботи. Облаштована система вентиляції та санвузли, зроблено монтаж водопостачання та каналізаційної системи, виконані електромонтажні роботи. Ми дуже вдячні керівництву міста та Раді оборони за підтримку та можливість повернутися до улюбленої роботи. Наше головне бажання, щоб якомога швидше Україна здобула перемогу та всі наші вихованці повернулися до рідного закладу», — зазначила директор дитячого садка Наталія Шпак.

Ю. Вілкул: У Кривому Розі, в режимі офлайн, з дотриманням норм безпеки працюють вже 58 дитячих садочків, відкрито 184 групи, які відвідують понад 2500 дітей0 Ю. Вілкул: У Кривому Розі, в режимі офлайн, з дотриманням норм безпеки працюють вже 58 дитячих садочків, відкрито 184 групи, які відвідують понад 2500 дітей1 Ю. Вілкул: У Кривому Розі, в режимі офлайн, з дотриманням норм безпеки працюють вже 58 дитячих садочків, відкрито 184 групи, які відвідують понад 2500 дітей2 Ю. Вілкул: У Кривому Розі, в режимі офлайн, з дотриманням норм безпеки працюють вже 58 дитячих садочків, відкрито 184 групи, які відвідують понад 2500 дітей3 Ю. Вілкул: У Кривому Розі, в режимі офлайн, з дотриманням норм безпеки працюють вже 58 дитячих садочків, відкрито 184 групи, які відвідують понад 2500 дітей4 Ю. Вілкул: У Кривому Розі, в режимі офлайн, з дотриманням норм безпеки працюють вже 58 дитячих садочків, відкрито 184 групи, які відвідують понад 2500 дітей5 Ю. Вілкул: У Кривому Розі, в режимі офлайн, з дотриманням норм безпеки працюють вже 58 дитячих садочків, відкрито 184 групи, які відвідують понад 2500 дітей6 Ю. Вілкул: У Кривому Розі, в режимі офлайн, з дотриманням норм безпеки працюють вже 58 дитячих садочків, відкрито 184 групи, які відвідують понад 2500 дітей7

Джерело

Новости Кривого Рога