Ю. Вілкул: «У рамках міської комплексної Програми соцзахисту грошову допомогу у липні додатково отримають майже 3 000 наших мешканців»

У Кривому Розі продовжується реалізація унікальної для України комплексної муніципальної програми соціального захисту мешканців. На липневому засіданні виконкому міськради прийнято більше 25 рішень соціального спрямування. Допомогу з міського бюджету отримають ще майже 3 тис жителів. На це спрямують 15 млн грн.

Ю

З початку року матеріальну допомогу вже отримали 15 тис. жителів Кривого Рогу на загальну суму 118,9 млн грн. Також, видано майже 135 тис. продуктових наборів мешканцям, які найбільше потребують підтримки, а починаючи з травня минулого року надано понад 435 тис. проднаборів.

В. о. міського голови Юрій Вілкул зазначив: «Кожного місяця ми приймаємо більше 20 рішень соціального спрямування та продовжуємо підтримувати наших мешканців у нелегкий воєнний час. Це – 50 різних видів грошової допомоги, пільг та компенсацій. Разом з Радою оборони міста продовжуємо надавати допомогу військовослужбовцям, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям, родинам, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворим діткам, хворим на цукровий діабет та іншим криворіжцям. Особлива увага приділена й сім’ям загиблих воїнів. Родинам загиблих надається всебічна підтримка та матеріальна допомога. Також, виділяємо допомогу постраждалим від пошкоджень внаслідок ворожої атаки безпілотниками у ніч на 14 липня. Це – мешканці Саксаганського та Довгинцівського районів. Вже 151 криворіжець, майно яких постраждало від обстрілів, отримали фінансову підтримку на загальну суму 1,6 млн грн. Робота в цьому напрямку триває. Нікого не залишимо без уваги і допомоги».

У липні одноразову допомогу отримають 555 учасників бойових дій в зоні АТО/ООС та осіб з інвалідністю. З початку року таку допомогу отримали 2 775 учасників бойових дій. Також, чотири криворіжця, прирівняних до учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок Другої світової війни, отримають допомогу з міського бюджету. У цьому році таку підтримку  вже отримали 268 ветеранів Другої світової війни та прирівняних до них. Крім того, допомогу від міста у липні отримають 237 воїнів-інтернаціоналістів. З початку року таку підтримку надали 1109 воїнам-інтернаціоналістам.

Продовжується виплата допомоги дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. У липні допомогу у розмірі 5 000 грн отримають шестеро таких діток. А всього, з початку року допомога надана 122 дітям.

Крім того, у липні буде виплачена допомога 250 дітям з інвалідністю та онкохворим дітям у розмірі 10 тис. грн. З початку року 1295 дітей отримали таку допомогу. Також, 36 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками, отримають 20 тис. грн. З початку року 236 дітей її отримали. У липні допомогу отримають 20 інсулінозалежних дітей – по 11 338 грн. Таку допомогу в цьому році вже отримали 103 дитини. Ще 358 осіб з інвалідністю з дитинства, в тому числі, дев’ять осіб з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту, отримають допомогу у збільшеному розмірі – 10 тис. грн. З початку року допомогу отримали 1900 чоловік, у тому числі, 133 студента. 

Загалом, з початку року на виплату матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у тому числі, з дитинства з міського бюджету спрямовано 25,7млн грн.

«Чужої біди не буває, особливо, коли в країні війна. Міська влада та Рада оборони міста постійно підтримують криворіжців, внутрішніх переселенців, які опинилися в скрутному матеріальному становищі чи витратили значні кошти на лікування. У липні з міського бюджету 941 мешканець міста отримає таку матеріальну допомогу, в тому числі, 139 – на лікування. З початку року допомогу отримали 4486 мешканців на загальну суму 7,8 млн грн», — сказала Інеса Благун, директорка департаменту соціальної політики.

Ю. Вілкул: «У рамках міської комплексної Програми соцзахисту грошову допомогу у липні додатково отримають майже 3 000 наших мешканців»1

Ю. Вілкул: «У рамках міської комплексної Програми соцзахисту грошову допомогу у липні додатково отримають майже 3 000 наших мешканців»2

Ю. Вілкул: «У рамках міської комплексної Програми соцзахисту грошову допомогу у липні додатково отримають майже 3 000 наших мешканців»3

Ю. Вілкул: «У рамках міської комплексної Програми соцзахисту грошову допомогу у липні додатково отримають майже 3 000 наших мешканців»4

Джерело

Новости Кривого Рога