Ю. Вілкул: З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів, якими рухається транзитний транспорт через місто

У Кривому Розі зараз ремонтується декілька об’єктів автомобільних доріг на вулицях: 129-ї бригади територіальної оборони, Кобилянського, Електроніки, проспекті Металургів, на ділянці дороги від вулиці Миколаївське шосе до вулиці Піхотинської та по вулиці Дніпропетровське шосе.

Як працюють дорожні служби та про терміни виконання робіт, зокрема на ділянках дороги по вулиці Дніпропетровське шосе, йшла мова під час виїзної робочої наради, яку провів в. о. міського голови Юрій Вілкул.

Під час робочої наради Юрій Вілкул підкреслив: «З початку війни Кривий Ріг став важливою транспортною розв’язкою для багатьох регіонів України. Нашими магістралями рухається велика кількість транспорту, і зараз, як ніколи, дуже важливо ремонтувати основні міські дороги. З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів, якими рухається транзитний транспорт через місто. Однією з таких магістралей є дорога по вулиці Дніпропетровське шосе. Нею рухається транспорт не лише у напрямку Дніпра, а й Харкова та Запоріжжя. У цьому році, завдяки сприятливим погодним умовам, ми раніше розпочали ремонти доріг. Як і завжди, комплексно підходимо до ремонту. Крім проїжджої частини, ремонтуються і тротуари з дотриманням необхідних вимог для людей з обмеженими фізичними можливостями. Упевнений, оновлений автошлях буде зручним для всіх учасників дорожнього руху. Робота у цьому напрямку триває, багато ще потрібно зробити, але на сьогодні у місті практично всі центральні магістралі у належному стані».

На сьогодні на ділянках дороги по вулиці Дніпропетровське шосе, від підйому на міст до вулиці Вечірньокутської, вже виконані роботи: зняття асфальтобетонного покриття, встановлення бортових каменів та бетонних поребриків, улаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші — понад 20 тон. Крім того, асфальтоукладальником зроблено улаштування верхнього шару покриття з гарячих асфальтобетонних сумішей — 11 880 кв.м та улаштовані тротуари — 9 402 кв.м.

Головний інженер ТОВ «Весташляхбуд», Бікаревич Олег сказав: «Працюємо з дотриманням термінів здачі об'єкта, роботи з укладання асфальтобетону плануємо закінчити 20 червня. Щодня близько 30 робітників працює на об’єкті. Роботи пов’язаних із заміною основи дороги, асфальтобетонного покриття, бортового каменю та бетонних поребриків виконуються якісно та з дотриманням всіх норм. Всі роботи ведуться за графіком. Наразі тривають роботи з укладання верхнього шару асфальту на ділянках від мосту у бік м. Дніпро, та від вул. Вечірньокутської у бік автовокзалу».

Додатково повідомляємо: У зв'язку з проведенням дорожніх робіт по укладці асфальту по вул. Дніпровське шосе 03.06.2023 до 06.06.2023 з 08.00 буде призупинено рух тролейбусних маршрутів №№ 20, 21, 22 на ділянці Автовокзал — вул. Дніпровське шосе – вул. Гетьмана Івана Мазепи (вул. Серафимовича) – ст. Кривий Ріг – Головний, а з 15.00 у цей же період буде призупинено рух тролейбусних маршрутів №№ 1, 2 на ділянці Автовокзал – вул. Дніпровське шосе — вул. Вечірньокутська – ст. Кривий Ріг – Головний.

Перевезення пасажирів на ділянці Автовокзал — вул. Дніпровське шосе – вул. Гетьмана Івана Мазепи (вул. Серафимовича) – ст. Кривий Ріг – Головний з 08. 00 03.06.2023 до 06.06.2023 буде здійснюватися автобусами КП «Міський тролейбус» з інтервалом руху 35 хвилин.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

Ю. Вілкул: З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів, якими рухається транзитний транспорт через місто0 Ю. Вілкул: З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів, якими рухається транзитний транспорт через місто1 Ю. Вілкул: З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів, якими рухається транзитний транспорт через місто2 Ю. Вілкул: З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів, якими рухається транзитний транспорт через місто3 Ю. Вілкул: З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів, якими рухається транзитний транспорт через місто4

Джерело

Новости Кривого Рога