Юні криворізькі таланти стали переможцями Всеукраїнського танцювального конкурсу

Протягом трьох днів в Одесі проходив IV Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Витоки-Dance», який зібрав понад 1000 учасників з усієї України. Кривий Ріг представляли кілька танцювальних колективів, які привезли в місто дипломи за призові місця.

Про це кореспонденту 0564 повідомили учасники конкурсу-фестивалю.

З 1 по 3 грудня в Одесі проходив хореографічний фестиваль-конкурс. Від Кривого Рогу в конкурсі брали участь народний ансамбль народного танцю «Калинонька», народний ансамбль естрадного танцю «Сузір’я і неодноразовий переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів — зразковий танцювальний колектив» Візерунок «ДК» Тернівський «під керівництвом Тетяни Клименко та Антоніни Сергієнко .

Для учасників фестивалю були організовані екскурсії по місту і похід в Музей цікавої науки, щоб талановиті діти могли з користю витратити вільний час між виступами в Південній Пальмірі.

На фестиваль приїхали 37 учасників колективу «Візерунок», які показали журі та глядачам 4 номери.

Юні криворізькі таланти стали переможцями з номером «Слов’янське коло». Їм вручили дипломи І і ІІ ступеня, пам’ятні призи та солодкі подарунки. Також, участь і перемога в даному фестивалі дає криворізьким артистам можливість безкоштовно брати участь в фестивалях, які організовує «Самоцвіт».

Вітаємо юних артистів з перемогою!

Новости Кривого Рога