Юні криворізькі таланти стали переможцями Всеукраїнського танцювального конкурсу

Адмін

Протягом трьох днів в Одесі проходив IV Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс “Витоки-Dance”, який зібрав понад 1000 учасників з усієї України. Кривий Ріг представляли кілька танцювальних колективів, які привезли в місто дипломи за призові місця.

Про це кореспонденту 0564 повідомили учасники конкурсу-фестивалю.

З 1 по 3 грудня в Одесі проходив хореографічний фестиваль-конкурс. Від Кривого Рогу в конкурсі брали участь народний ансамбль народного танцю “Калинонька”, народний ансамбль естрадного танцю “Сузір’я і неодноразовий переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів – зразковий танцювальний колектив” Візерунок “ДК” Тернівський “під керівництвом Тетяни Клименко та Антоніни Сергієнко .

Для учасників фестивалю були організовані екскурсії по місту і похід в Музей цікавої науки, щоб талановиті діти могли з користю витратити вільний час між виступами в Південній Пальмірі.

На фестиваль приїхали 37 учасників колективу “Візерунок”, які показали журі та глядачам 4 номери.

Юні криворізькі таланти стали переможцями з номером “Слов’янське коло”. Їм вручили дипломи І і ІІ ступеня, пам’ятні призи та солодкі подарунки. Також, участь і перемога в даному фестивалі дає криворізьким артистам можливість безкоштовно брати участь в фестивалях, які організовує “Самоцвіт”.

Вітаємо юних артистів з перемогою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *