Юний музикант з Кривого Рогу відзначився на конкурсах мистецтв

Вихованець школи мистецтв Кривого Рогу здобув відзнаки одразу в кількох мистецьких конкурсах. Привітали хлопця на сторінці школи у соціальній мережі.

Юний музикант з Кривого Рогу відзначився на конкурсах мистецтв

Олександр Андрієнко, випускник струнного відділу школи мистецтв №2, посів призові місця одразу в декількох музичних конкурсах.  
Перше місце парубок здобув у міжнародному фестиваль-конкурсі музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт» та отримав диплом за збереження, популяризацію і розвиток національної музичної культури. 
Здобув хлопець срібло і у Всеукраїнському з міжнародною участю фестиваль-конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах імені Фадея Ганіцького, м. Кам’янець-Подільський за виконання «Іспанської симфонії» Е. Лало та І частини «Карпатської рапсодії» Мирослава Скорика; Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан», м. Київ. 
Став лауреатом ІІ ступеня у Всеукраїнському студентському та учнівському конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах «Bravo Viola», м. Черкаси.

Редакція «Першого міського» дякує викладачці Тетяні Миколаївні Кавіцькій та концертмейстерці Аллі Іванівні Голентус за розкриття і розвиток талантів Криворіжжя та професійну підготовку юних музикантів. Бажаємо творчого натхнення, розвитку, задоволення від творчості та майбутніх звершень!

Юний музикант з Кривого Рогу відзначився на конкурсах мистецтв1

Юний музикант з Кривого Рогу відзначився на конкурсах мистецтв2

Юний музикант з Кривого Рогу відзначився на конкурсах мистецтв3

Юний музикант з Кривого Рогу відзначився на конкурсах мистецтв4

Юний музикант з Кривого Рогу відзначився на конкурсах мистецтв5

Юний музикант з Кривого Рогу відзначився на конкурсах мистецтв6

Юний музикант з Кривого Рогу відзначився на конкурсах мистецтв7

Джерело

Новости Кривого Рога