Юних талантів Кривого Рогу визнали «Зірками Грузії»

Днями підбили підсумки Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірки Грузії». В ньому у різних номінаціях та вікових категоріях 248 призових місць у митців з України, Литви та Польщі. На рахунку юних криворіжців шість нагород. Результати оприлюднили на офіційній сторінці конкурсу у соцмережі.

Юних талантів Кривого Рогу визнали «Зірками Грузії»

Міжнародне професійне журі з різних країн високо оцінило криворізькі таланти. Наші юні зірочки засяяли на грузинському творчому небосхилі. 

У напрямку «Декоративно-прикладне і образотворче мистецтво» лауреатом першого ступеня стала семирічна вихованка відділу образотворчого мистецтва музичної школи №13 Христина Стельмах з роботою «Весняна українська ніч».

У естрадному вокалі кращою у своїй віковій категорії стала маленька криворіжанка Нана Ужиловська. 

Срібло номінації «Інструментал» (фортепіано) у своїй віковій категорії виборола учениця школи мистецтв №2 Вероніка Вигівська. А викладачка Лариса Путільцева отримала подяку за участь в міжнародному конкурсі в підтримку України, за фахову майстерність та роботу, високий професіоналізм та патріотизм, вагомий внесок в поширення української культури, активну громадську позицію, підтримку фестивального руху, долучення до благодійності та за наближення перемоги України.

Гран-прі фестиваль-конкурсу мистецтв «Зірки Грузії» у напрямку «Театральне мистецтво (музична вистава)» здобув зразковий театральний колектив «Крок» школи мистецтв №10 з виставою «Язиката Хвеська». 

У бальній хореографії кращим міжнародне журі визнало ансамбль бального танцю «Лілія» ЦДЮТ «Дивосвіт» із міксом європейських танців. А Криворізька спеціальна школа «Перлина» та їх «Веснянка» у народній хореографії отримали диплом лауреата третього ступеня. 

Призерам та учасникам конкурсу всі нагороди, дипломи та подяки організатори надіслали поштою.

Юних талантів Кривого Рогу визнали «Зірками Грузії»1

Юних талантів Кривого Рогу визнали «Зірками Грузії»2

Юних талантів Кривого Рогу визнали «Зірками Грузії»3

Юних талантів Кривого Рогу визнали «Зірками Грузії»4

Юних талантів Кривого Рогу визнали «Зірками Грузії»5

Джерело

Новости Кривого Рога