Юрій Вілкул привітав фахівців і ветеранів будівельної галузі з професійним святом та вручив міські відзнаки

У другу неділю серпня працівники будівництва відзначають професійне свято – День будівельника.

Юрій Вілкул привітав фахівців і ветеранів будівельної галузі з професійним святом та вручив міські відзнаки

«Будівельників вважають представниками однієї з найбільш мирних і творчих професій у світі. Вони не тільки зводять нові будівельні об’єкти, але ще й реконструюють та відновлюють старі. Вітаю усіх, хто пов’язаний з будівництвом. Всіх, хто робить наші вулиці, проспекти, громадські простори оновленими, хто ремонтує та відновлює житлові будинки та укриття, хто створює нові робочі місця та наповнює місцевий бюджет, формуючі один з найважливіших секторів тилової економіки нашого міста. 

З початку повномасштабного російського вторгнення, за покликом серця, багато будівельників пішли воювати на фронт, інші відновлюють деокуповані регіони. А є ті, які є активними учасниками волонтерської діяльності, співпрацюють з Радою оборони у напрямку надання допомоги ЗСУ. Я впевнений, що у найближчому майбутньому на нас чекає спільна праця – ми будемо відбудовувати міста, містечка та села, які зруйнував ворог. Знову вдихати життя у теперішні мертві міста. Будемо відбудовувати нашу Україну!», — підкреслив Юрій Вілкул.
З перших днів війни сили будівельників Кривбасу спрямовані на відновлення об’єктів інженерної та соціальної інфраструктури. Титанічними зусиллями міської влади, підприємств та мешканців ліквідовуються наслідки руйнацій, спричинених підступними ворожими атаками.

Нищівного удару ворог завдав і по об’єктах інженерної інфраструктури, і як наслідок, гостро стоїть проблема з водопостачанням міста та прилеглих населених пунктів. За активної участі представників будівельної справи, працівників «АрселлорМіттал Кривий Ріг», «Кривбасводоканал» та багатьох інших комунальних підприємств реалізуються проєкти будівництва магістральних водогонів і каналу «Інгулець – Південне». «Два проєкти з відновлення водопостачання вже виконані, що є підтвердженням високого потенціалу і безмежної любові до свого рідного краю усіх причетних до цієї благородної справи. Висловлюю глибоку повагу ветеранам будівельної галузі за багаторічну сумлінну працю та гідне виховання молодих кадрів, адже будівельна справа надзвичайно важлива і завжди актуальна», — підкреслив Ю. Вілкул.

Юрій Вілкул привітав фахівців і ветеранів будівельної галузі з професійним святом та вручив міські відзнаки1

Юрій Вілкул привітав фахівців і ветеранів будівельної галузі з професійним святом та вручив міські відзнаки2

Юрій Вілкул привітав фахівців і ветеранів будівельної галузі з професійним святом та вручив міські відзнаки3

Юрій Вілкул привітав фахівців і ветеранів будівельної галузі з професійним святом та вручив міські відзнаки4

Юрій Вілкул привітав фахівців і ветеранів будівельної галузі з професійним святом та вручив міські відзнаки5

Джерело

Новости Кривого Рога