З 12 липня у Кривому Розі буде відновлено проїзд на вулицях Кобилянського та Електроніки – заява Юрія Вілкула

З 12 липня у Кривому Розі буде відновлено проїзд на вулицях Кобилянського та Електроніки – заява Юрія Вілкула

З 15 березня 2023 у місті тривала реалізація масштабних робіт із оновлення трубопроводів у Центрально-Міському районі задля поліпшення водопостачання у місті. Про це повідомили в управлінні преси криворізького міськвиконкому.

За повідомленням управління преси міськвиконкому, сучасна спецтехніка була придбана коштом міського бюджету, для забезпечення якісного питного водопостачання значної частини Центрально-Міського району, а це понад 21 тисяча городян. Працівники КП «Кривбасводоканалу» виконали капітальний ремонт ділянки водогону Карачуни-Центральна, від вулиці Азовська до проспекту Миру та водопровідної мережі на вулиці Кобилянського, від майдану Вознесенського до проспекту Миру.

Читайте також: Криворожанка, обурена станом дитячого майданчика у одному з парків міста, звернулася до посадовців.

З 12 липня у Кривому Розі буде відновлено проїзд на вулицях Кобилянського та Електроніки – заява Юрія Вілкула1 З 12 липня у Кривому Розі буде відновлено проїзд на вулицях Кобилянського та Електроніки – заява Юрія Вілкула2

Фото управління преси криворізького міськвиконкому

На вулиці Кобилянського, коштом міського бюджету, фахівці КП «Кривбасводоканал» замінили близько 3 кілометрів зношених трубопроводів на сучасні полімерні. Також оновлено 10 камер та колодязів, 15 одиниць запірної арматури та пожежних гідрантів.

Після проведення основних робіт Кривбасводоканалом на ділянках доріг було виконано не лише заміну асфальтового покриття, а й бортових каменів, бетонних поребриків та улаштування тротуарів (на вулицях Кобилянського, від проспекту Миру до майдану Вознесенського, та Електроніки, від майдану Вознесенського до проспекту Поштового).

Повідомляється, що на сьогодні роботи з відновлення покриття дороги та тротуарів завершено. Проїзд на вулицях Кобилянського та Електроніки буде  відновлено у середу 12 липня.

Далі на вказаних ділянках відновлених автошляхів триватимуть роботи з відновлення дорожньої розмітки. Ремонтні роботи планують завершити до 1 серпня 2023 року.

Раніше ми  писали: У Кривому Розі петиція про мораторій на незаконну обрізку дерев до «стовпа» набрала необхідну кількість голосів – 1000. Тепер міські депутати повинні її розглянути на черговій сесії Криворізької міської ради.

Джерело

Новости Кривого Рога