З Кривого Рогу до Капітолію: картину юної містянки подарували одній із найвідоміших політикинь США

Картину 16-річної містянки Єлизавети Левченко, як символ незламності українського народу подарували Гілларі Клінтон. Заснований нею фонд підтримував наше місто під час масових відключень світла. На знак вдячності за це, американці й передали роботу криворіжанки.

З Кривого Рогу до Капітолію: картину юної містянки подарували одній із найвідоміших політикинь США

Гілларі Клінтон – одна із найвідоміших політикинь світу. Дружина президента США Білла Клінтона, вона сама ледь не стала першою Президенткою в історії своєї країни. В 2016 році вона виграла всенародне голосування, але, через особливості американської виборчої системи, все одно поступилася тоді Дональду Трампу.

Після початку повномасштабного вторгнення Гілларі послідовно підтримує Україну у її боротьбі. Заснований нею фонд, зокрема, надавав допомогу і нашому місту в часи масових відключення електрики. 

Надихнувшись стійкістю українців у ті часи, юна криворізька художниця Єлизавета Левченко почала створення своєї роботи під назвою «Бандурист». На ній відображений український козак із традиційним інструментом – бандурою. Саме цю картину, як символ незламності нашого народу, волонтери і передали безпосередньо Гілларі на знак подяки за підтримку міста її фондом у складні часи.

З Кривого Рогу до Капітолію: картину юної містянки подарували одній із найвідоміших політикинь США1

З Кривого Рогу до Капітолію: картину юної містянки подарували одній із найвідоміших політикинь США2

 

Джерело

Новости Кривого Рога