Як повідомляє голова КРДА Євген СИТНИЧЕНКО, разом з Олександром Фастовцем за підтримки голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака криворіжці відвідали шпиталі та реабілітаційний центр у Дніпропетровській і Запорізькій областях
Турбота і піклування про всіх наших військових — і тих, хто на передовій, і тих, хто проходить лікування чи реабілітацію — це одне з ключових завдань, які стоять перед українцями і українками. Захисники і захисниці, боронячи і повертаючи територіальну цілісність України, щодня ризикують найціннішим — здоров’ям і життям.
Разом з Олександром Фастовцем за підтримки голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака відвідали шпиталі та реабілітаційний центр у Дніпропетровській і Запорізькій областях.
Привезли для потреб наших військових телевізори, пральні і сушильні машини. Здавалося б, буденні речі в звичайному житті — але це саме те, чого так іноді бракує на позиціях. І звичайно, тішить, що ті, хто стоїть віч-на-віч з небезпекою заради нашого спокою, також отримує гідні умови лікування і реабілітації.
З Олександром Анатолійовичем подякували військовим медикам за піклування і високопрофесійну медичну допомогу. Бійці отримують фізичне лікування і психологічну підтримку. Із ними спілкуються психологи різних напрямків.
— Окремо хочу відзначити керівників медичних закладів. Вони роблять усе , щоб поліпшити прийом бійців лікарями. В одній із лікарень уже впроваджують систему електронної черги, щоб максимально скоротити час очікування та організувати перебування в лікарні комфортним, — йдеться у повідомленні пана Ситниченка.
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг