З початку літа на Дніпропетровщині зафіксували майже з десяток нещасних випадків серед дітей, у тому числі й у Кривому Розі

З 1 червня на території Дніпропетровської області зафіксували вісім нещасних випадків, які сталися з маленькими жителями регіону. Двоє з них виявилися смертельними. Про це повідомила пресслужба Національної поліції у Дніпропетровській області.

З початку літа на Дніпропетровщині зафіксували майже з десяток нещасних випадків серед дітей, у тому числі й у Кривому Розі

На Дніпропетровщині з початку літа сталося вісім нещасних випадків серед дітей. У тому числі і випадок у Кривому Розі, коли дитина у Покровському районі випала з вікна багатоповерхового будинку. Також нещасні випадки сталися у Жовтих Водах, Дніпрі, Межовій та Софіївці.

Крім того, двоє маленьких мешканців регіону загинули, серед них і 15-річний підліток від ураження струмом. Відбувалися трагедії й на воді – одна дитина потонула, іншу вдалося врятувати. 

Також заступник начальника відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Дніпропетровській області Михайло Поштарук зазначив, що трапляються випадки, коли діти тікають з дому. У поліцію таких повідомлень щодня надходить близько 20 звернень. 

«Трапляються випадки, коли діти тікають з дому. До нас щодня надходить 15-20 звернень. Деякі батьки сигналізують про зникнення свого чада не одразу. Й через це втрачається дорогоцінний час», – зауважив Михайло Поштарук.

Джерело

Новости Кривого Рога