З початку року на Дніпропетровщині з’явилися на світ майже 10 тисяч малюків

Більше 127-ми тисяч новонароджених з’явилися на світ в Україні з початку року. Найбільше маленьких українців та україночок зареєстрували у Києві, Львівській та Дніпропетровській області.  На найнижчих позиціях опинилися деокуповані та прифронтові території.  Про це повідомило Міністерство юстиції України.

З початку року на Дніпропетровщині з’явилися на світ майже 10 тисяч малюків

Незважаючи на виклики війни, українці продовжують жити і беруть на себе відповідальність за життя своїх маленьких діточок.  Хоча тих, хто б хотів збільшити родину і стало менше. Повномасштабне вторгнення посилило негативні світові тенденції народжуваності, що виявлялися і у нашій країні. Відтак з початку року в Україні на світ з’явилося 127 126 новонароджених. Найбільшу кількість актових записів про народження склали відділи державної реєстрації актів цивільного стану міста Києва (13 536), Львівської (11 284), Дніпропетровської (9 693), Одеської (9 261), та Київської (7 425) областей. 

Найменшими виявилися показники деокупованих територій та тих, де ведуться активні бойові дії. Так, у Сумській області народилося 2 729 малюків, Чернігівській – 2 712, Запорізькій – 2 334, Донецькій – 943 та у Херсонській – 302. В той час як у  минулому році зареєстрували народження 209,4 тисяч дітей. 

 Віримо, що малюки житимуть у вільній країні під мирним небом!

 Раніше ми писали про спад народжуваності.

Джерело

Новости Кривого Рога