З початку року у ЦНАПах Дніпропетровщини з’явилися ще п’ять мобільних офісів

Про це розповіли у Дніпропетровській ОВА.

Ще п’ять мобільних валіз з’явилися в Центрах надання адміністративних послуг Дніпропетровської області у цьому році. Загалом в 31 ЦНАПах регіону – 40 таких комплектів. Вони дозволяють маломобільним мешканцям громад отримувати послуги просто вдома. Про це розповів заступник начальника ОВА Іван Начовний.

«Кожна валіза забезпечує потребу у послугах здебільшого маломобільних. Тих, кому важко дістатися до ЦНАПу. Раніше їм доводилося вирішувати питання з транспортом, який має технічну можливість перевезти, наприклад, людину з візочком. А ще шукати супроводжуючих. Тепер викликати адміністратора з мобільним обладнанням можна додому. Отримати таку ж послугу, як інші відвідуючи центрів», – зазначив Іван Начовний.

До комплектів обладнання пересувних робочих місць адміністраторів ЦНАПів входять ноутбук-трансформер та портативний принтер, ручний сканер, зчитувач ID-карток та павербанк, відеокамера і роутер. Обладнання нове, якісне, відповідає сучасним міжнародним стандартам з сучасним сертифікованим програмним забезпеченням.

Мобільні офіси отримали П'ятихатська, Петриківська, Червоногригорівська,  Новоолександрівська та Широківська громади. Їх придбали коштом  німецького фонду міжнародного співробітництва GIZ, проєкту Уряду Швеції PROSTO і програми ПРООН.

 

З початку року у ЦНАПах Дніпропетровщини з’явилися ще п’ять мобільних офісів0

Джерело

Новости Кривого Рога