З початку року у Кривому Розі відремонтовано вже 25 ліфтів – у планах ще 75

Фото пресслужби міськвиконкому

У житлових будинках Кривого Рогу експлуатується 3 061 ліфтів. За час дії програми з модернізації ліфтів капітально відремонтовано вже 704 ліфта.

З початку 2023 року у місті вже відремонтовано 25 ліфтів, до кінця року планується виконати капітальний ремонт ще 75. Капітальний ремонт ліфтів — одна з найдорожчих складових утримання багатоквартирних будинків. Про це повідомили в управлінні преси Криворізької міськради.

Читайте також: У Кривому Розі зупинилися ліфти: невідомі поцупили нове обладнання

З початку року у Кривому Розі відремонтовано вже 25 ліфтів – у планах ще 751   З початку року у Кривому Розі відремонтовано вже 25 ліфтів – у планах ще 752

Фото пресслужби міськвиконкому

Зазначається, що під час капітального ремонту виконується майже повна заміна ліфта із встановленням сучасного обладнання. А саме: кабіна, лебідка, станція керування, канати та інші основні вузли. Також, проводяться заходи щодо забезпечення комфортного та безпечного користування ліфтами маломобільних груп населення: встановлення додаткових поручнів та монтаж табличок з позначенням «Ліфт» і номером поверху шрифтом Брайля для читання сліпими. Крім цього, у нових ліфтах використано енергозберігаючі технології, що дає економію електроенергії під час їх експлуатації.

Наприкінці червня завершили капітальний ремонт ліфта в будинку на вул. Авраменко. Після чого запустили його в тестовому режимі до остаточного оформлення дозвільних документів щодо введення ліфта в експлуатацію.

Раніше ми повідомляли, що у Саксаганському районі Кривого Рогу проведуть капітальний ремонт ліфта за понад 1,3 млн гривень.

Джерело

Новости Кривого Рога